Підбір складу хімічного анкера з урахуванням температурних і кліматичних умов монтажу.

При виборі складу хімічного анкера необхідно правильно враховувати температурні показники характеристик складу. За температурними режимами застосування хімічний анкер класифікуються за трьома групами:

Літня група - застосовується в середньому від + 5 ° С до + 40 ° С для зовнішніх робіт в теплий період і для внутрішніх робіт круглий рік (за умови температура не нижче + 5 ° С). Під час проведення робіт усередині приміщення одним з важливих чинників є зміст в хімічному складі шкідливих для здоров'я летких компонентів. Дану інформацію провідний виробник хімічних анкерів ТМ «Mungo» надає на балонах продукції і в каталогах.

Всю детальну інформацію, а також купить анкера по оптовой цене на нашому сайті, Ви можете отримати в будь-якому регіональному магазині групи компаній «Господар».

Весна-Літо-Осінь - застосовується в середньому від -10 ° С до + 40 ° С для зовнішніх робіт в період до невеликих заморозків (-10 ° С) і для внутрішніх робіт круглий рік (за умови температура не нижче -10 ° С) .

Зимова - застосовується в температурному інтервалі від -26 ° С до + 20 ° С. Даний інтервал дозволяє виробляти монтаж практично круглий рік як при зовнішніх так і всередині приміщення. Особливу увагу слід звернути на підвищену вологість і опади в зимовий період, але хімічний анкер «MIT-COOL» ТМ «Mungo» можна застосовувати у вологих і водонаповнених отворах, не всі виробники гарантують дану умовність застосування. Частою помилкою є застосування хімічної анкера групи "Весна-Літо-Осінь" з температурним інтервалом до ≥-10 ° С, проводячи монтажні роботи в денний час доби при допустимій температурі, варто звернути увагу на час схоплювання, яке варіюється від 1,5 год. до 3 год. в залежності від виробника, що, як правило, доводиться на денний час доби, коли можна проконтролювати температуру. Час повного набору міцності в межах від 7 год. до 24 год., що припадає на вечірній-нічний час доби, коли температури опускається нижче допустимої (≥-10 ° С). Цей фактор багато хто не враховую, що може спричинити негативні наслідки. Хімічний анкер «MIT-COOL» від ТМ «Mungo» з робочим температурному інтервалі від -26 ° С до + 20 ° С максимально ефективно підходить для монтажних робіт в зимовий період в будь-який час доби і при будь-якій погоді.

Всю детальну інформацію Ви можете отримати в будь-якому регіональному представництві групи компаній «Господар».

Похожие статьи:

  1. Будуємо будинок з каменю
  2. Переваги термопанелей
  3. Переваги тактичного одягу
  4. Стильні ідеї весняного декору
  5. Підбір складу хімічного анкера
  6. Будуємо будинок з каменю
  7. Переваги термопанелей