Вибираємо стрічку для крапельного поливу

Август 27, 2018 – 08:05

При створенні системи крапельного поливу на земельній ділянці особливу роль у майбутній системі зрошення буде виконувати стрічка для краплинного поливу, яка представляє собою основу всієї системи. Протяжність таких зрошувальних каналів повністю залежить від розмірів ділянки, кількості і розташування посадок, а також відстань між окремими рослинами. Все це важливо враховувати при виборі стрічки, тільки тоді ваш проект буде успішно реалізований.

Купить все для крапельного полива вы можете на сайте https://marketsv.com.ua/kapelnyj-poliv/, интернет-магазин MarketSV предлагает широкий выбор товара по выгодной цене.

Різновиди стрічок для краплинного зрошення

Виділяють два основних види стрічок для краплинного поливу по типу отворів: щілинні і еміттерние. Щілинні мають досить просту конструкцію - це стрічки зі звичайними надрізами на поверхні, розташованими один від одного на заданій відстані. В принципі виготовити таку стрічку можна і в домашніх умовах. Звичайно, просто, але вона має один істотний недолік - швидко засмічується, через що отвори доводиться постійно чистити, а сама поливальна стрічка прийде в непридатність після одного сезону експлуатації. Якщо ж ви хочете купити стрічку для крапельного поливу в Воронежі для більш тривалого та якісного використання, то варто віддати перевагу емітерним стрічок.

Емітерний стрічки для поливу мають на місці випускного отвору спеціальний емітер з фільтром, який рівномірно випускає воду і не засмічується. Такі стрічки при відповідній товщині можуть служити протягом декількох сезонів. Якщо ви плануєте розташувати систему поливу на кам'янистій або грубої грунті, то придбайте стрічку з товстими стінками, так вона буде захищена від зовнішніх пошкоджень і прослужить набагато довше. Хоча в такому випадку ціна на стрічку для крапельного зрошення буде трохи вище, але з іншого боку вам не доведеться замінювати стрічку цілком кожен сезон.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо сходи з деревини. тонкощі вибору
  2. Вибираємо рефрижераторний контейнер
  3. Вибираємо сімейний автомобіль
  4. Вибираємо фітинги для краплинного поливу
  5. Вибираємо сходи з деревини. тонкощі вибору