Аварійні огорожі, призначення

Декабрь 9, 2015 – 21:34

Будівництво - це не тільки важкий процес, але і досить небезпечний. Велика кількість техніки, слабкі конструкції спочатку будівництва роблять площадку небезпечною для знаходження сторонніх осіб. Для цього потрібно обов'язково захистити площу, де проходять роботи. Для цього варто застосувати аварійні огородження. Вони можуть бути виконані з металу, жорсткого пластика або більш м'яких матеріалів з полімеру. Огороджувальні сітки дуже легкі, бо мають комірчасту структуру. Ця якість важливе для легкого транспортування сітки з одного будівельного майданчика на інший. Зовнішній вигляд сітки - це скручений рулон, встановлений після на спеціальних стовпах.

Види огороджувальної сітки
Класифікація огороджувальної сітки заснована на матеріалі виготовлення. Від цього залежать її функції, конструкція і якість під час роботи. Отже, умовно всі види аварійне сітки для будівельного майданчика можна розділити:


М'яка аварійна сітка. Вона виготовляється з волокон різного походження (синтетичні, натуральні). Особливістю сітки є невелику питому вагу. Розмір осередків у даного виду може бути різним. Зверніть увагу, що її застосування поширене лише на невеликі об'єкти з невеликим навантаженням. Тобто, вона підійде для огородження приватній території, спортмайданчики. Матеріал має високий рівень міцності на розрив.
Полімерні аварійні сітки. Вони виготовляються зі геосинтетичних матеріалів. Використовувати матеріали для створення можна різні.

 Така сітка має хороші якості для експлуатації в різних сферах. Тобто, це універсальний матеріал. За допомогою нього огороджують територію будинку, але в той же час сітка відмінно підійде для огородження будівельного майданчика. Це обумовлено такими якостями як: міцність на розрив, а також подовження, стійкість до погодних умов, механічних впливів.


Жорсткий вид аварійної сітки. У свою чергу така конструкція виготовляється з металу. Це також може бути і жорсткий вид полімеру. Це дуже міцні сітки, які відмінно підходять для огородження капітальних споруд. Жорстка сітка має масу переваг для постійної експлуатації, а саме: міцність на розрив, стійкість до погодних умов, довговічність.

Похожие статьи:

  1. Шерстяной коврик для ванной
  2. ​Кирпич в интерьере квартиры
  3. Банні печі з вогнетривкої цегли
  4. Вибір ділянки під забудову
  5. Будинки 2 поверху з гаражем