Безтраншейний ремонт водопроводу

Октябрь 25, 2017 – 10:34

З урахуванням зношеності великого обсягу існуючих інженерних мереж і підземних комунікацій, використання передових технологій ремонту та заміни є досить затребуваними в даний час.

Выбор поставщиков днр быстрый и доступный.

Традиційні методи заміни та ремонту водопровідних мереж шляхом розкриття грунту демонструють себе як нерентабельні, неекономічні і досить складні. Значно оптимізувати і здешевити ремонт системи водопостачання, зробити його більш швидким і ефективним в реалізації дозволяє безтраншейний спосіб.

Для того щоб забезпечити максимальний термін служби нових елементів водопроводу використовуються труби з полімерних матеріалів. Різноманітність технологічних рішень по ремонту або заміні водопроводу дозволяє професійно вирішувати завдання будь-якого ступеня складності. Сучасний ремонт водопроводу безтраншейним методом, що реалізовується відповідно до новітніми технологіями, відрізняється своєю ефективністю і доступністю.

Сьогодні існують декілька технологій безтраншейного ремонту інженерних мереж і комунікацій, кожна з яких має кілька способів вирішення певної задачі для ремонту окремого об'єкта. В основі всіх технологій лежить використання полімерних трубопроводів. Їх високі технічні та експлуатаційні характеристики дозволяють відійти від застарілих способів ремонту трубопроводів.

Серед основних технологій безтраншейного ремонту слід виділити такі, як: «труба в трубі», «злом», «панчіх», «цементно-піщана облицювання», «лайнер», «локальний ремонт». Найпростішим і популярним способом є технологія труби в трубі, коли всередину старої труби протягують нова труба з діаметром, максимально наближеним до існуючого трубопроводу. Не менш ефективним є спосіб злому, така технологія передбачає протяжку поліетиленової труби за допомогою використання спеціального обладнання та інструментів, попередньо руйнують стару трубу. Важливою перевагою цих методів є відсутність тривалого узгодження, оскільки план магістралей не вимагає змін.

Поряд з великим переліком інших переваг і професійних рішень, слід зазначити істотну економічність методики ремонту водопроводу безтраншейним методом в порівнянні з іншими варіантами, які передбачають розкриття ґрунту.

Похожие статьи:

  1. Монтаж і заміна електропроводки
  2. Термін служби цегляного будинку
  3. Самостійний ремонт ванної кімнати
  4. Які вікна вибрати для свого будинку
  5. Самостійний ремонт ванної кімнати