Благоустрій дачної ділянки. Озеленення

Ноябрь 25, 2016 – 15:01

Озеленення, це один із способів благоустрою дачної ділянки. Процес цей хоча і дуже тривалий, але дуже цікавий. Не треба наїдяться на швидкий результат, але при творчому підході і терпінні можна добитися відмінних результатів.

Купить для своего дома бак аккумулятор тепла на bakilux.com.ua, здесь Вас проконсультируют специалисты и помогут сделать выбор.

Квітники та великі форми озеленення, такі як дерева і чагарники є основою майбутньої композиції. Їх розташування на ділянці повинні не заважати, а доповнювати один одного. Тому треба заздалегідь продумати, щоб майбутні дерева і чагарники ні закривали швидко зростаючий квітник. Перед посадкою цих культур слід проконсультуватися у фахівців на www.le-park.com про те, яку площу і висоту вони будуть займати в дорослому віці.

Квітники поділяються на кілька типів це:
Бордюр - вузький квітник витягнутої форми, як правило, однакових або однотипних рослин;
Миксбордер - різновид бордюру, в якому рослини висаджуються групами з різних видів, тут будуть сусідами різні рослини, які цвітуть від початку літа до пізньої осені, багаторічники і однорічники. Форми миксбордера можуть бути будь-якими.
Робатка - різновид бордюру. З різнотипних рослин шириною до півметра. Робаткі бувають як двосторонні, в таких квітниках великі форми розташовуються по центральній осі, а ближче до краю більш дрібні рослини і односторонні - розташовані вздовж доріжок, стін і т. Д.
Клумба - найпопулярніша форма квітника. Має форму круга, овалу або будь-правильної геометричної форми.
Арабески - на відміну від клумби мають досить складну форму у вигляді геометричних візерунків. Вони можуть доповнюватися дрібними каменями: гравій, мармуровий щебінь, які створюють додатковий візерунок.
Вазони - квітник, розташований в контейнерах: декоративні залізобетонні ємності, бочки, інші ємності.
Полисадник - ділянку землі перед будинком. У полисадник, як правило, висаджуються чагарникові рослини, між якими розташовують однолетники і багаторічні культури. Тут можна влаштувати невеликі гірки, клумби та інші форми квітників.


Альпійська гірка або альпінарій - форма квітника з піднесеним рельєфом - у вигляді гірки. На альпійській гірці вирощують багаторічні низькорослі рослини, які мають у своєму розпорядженні між укладеними каменями. Ефектні квітучі рослини на альпінарії не завжди вітаються. Тут основою упор робиться на створення дикорослого виду, що імітує сувору гірську природу.

Не менше значення в благоустрої ділянки мають газони. Вони розрізняються по функціональності - декоративний газон, який не призначений для ходіння і пішохідний - на таких газонах розташовуються зони відпочинку, дитячі майданчики. Тому перед покупкою газону слід проконсультуватися у фахівця. Газон може бути як моноформой, так і основою для квітників або покривний формою під деревами та чагарниками.

Похожие статьи:

  1. Благоустрій дачної ділянки. Озеленення
  2. Топозйомка ділянки та обтяження
  3. Як вибрати чохол для мобільного телефону?
  4. Варіант цегляної кладки без утеплення
  5. Благоустрій дачної ділянки