Благоустрій дачної ділянки. Озеленення

Ноябрь 25, 2016 – 15:01

Озеленення, це один із способів благоустрою дачної ділянки. Процес цей хоча і дуже тривалий, але дуже цікавий. Не треба наїдяться на швидкий результат, але при творчому підході і терпінні можна добитися відмінних результатів.

Купить для своего дома бак аккумулятор тепла на bakilux.com.ua, здесь Вас проконсультируют специалисты и помогут сделать выбор.

Квітники та великі форми озеленення, такі як дерева і чагарники є основою майбутньої композиції. Їх розташування на ділянці повинні не заважати, а доповнювати один одного. Тому треба заздалегідь продумати, щоб майбутні дерева і чагарники ні закривали швидко зростаючий квітник. Перед посадкою цих культур слід проконсультуватися у фахівців на www.le-park.com про те, яку площу і висоту вони будуть займати в дорослому віці.

Квітники поділяються на кілька типів це:
Бордюр - вузький квітник витягнутої форми, як правило, однакових або однотипних рослин;
Миксбордер - різновид бордюру, в якому рослини висаджуються групами з різних видів, тут будуть сусідами різні рослини, які цвітуть від початку літа до пізньої осені, багаторічники і однорічники. Форми миксбордера можуть бути будь-якими.
Робатка - різновид бордюру. З різнотипних рослин шириною до півметра. Робаткі бувають як двосторонні, в таких квітниках великі форми розташовуються по центральній осі, а ближче до краю більш дрібні рослини і односторонні - розташовані вздовж доріжок, стін і т. Д.
Клумба - найпопулярніша форма квітника. Має форму круга, овалу або будь-правильної геометричної форми.
Арабески - на відміну від клумби мають досить складну форму у вигляді геометричних візерунків. Вони можуть доповнюватися дрібними каменями: гравій, мармуровий щебінь, які створюють додатковий візерунок.
Вазони - квітник, розташований в контейнерах: декоративні залізобетонні ємності, бочки, інші ємності.
Полисадник - ділянку землі перед будинком. У полисадник, як правило, висаджуються чагарникові рослини, між якими розташовують однолетники і багаторічні культури. Тут можна влаштувати невеликі гірки, клумби та інші форми квітників.


Альпійська гірка або альпінарій - форма квітника з піднесеним рельєфом - у вигляді гірки. На альпійській гірці вирощують багаторічні низькорослі рослини, які мають у своєму розпорядженні між укладеними каменями. Ефектні квітучі рослини на альпінарії не завжди вітаються. Тут основою упор робиться на створення дикорослого виду, що імітує сувору гірську природу.

Не менше значення в благоустрої ділянки мають газони. Вони розрізняються по функціональності - декоративний газон, який не призначений для ходіння і пішохідний - на таких газонах розташовуються зони відпочинку, дитячі майданчики. Тому перед покупкою газону слід проконсультуватися у фахівця. Газон може бути як моноформой, так і основою для квітників або покривний формою під деревами та чагарниками.

Похожие статьи:

  1. Благоустрій дачної ділянки. Озеленення
  2. Топозйомка ділянки та обтяження
  3. Захист стін цегляного будинку
  4. Захист стін цегляного будинку
  5. Як вибрати чохол для мобільного телефону?
  6. Варіант цегляної кладки без утеплення