Будівництво будинків вже перевірених стандартів і матеріалів

Апрель 23, 2015 – 11:11

Сьогодні будівництво будинків грунтується не тільки на застосуванні сучасних будівельних технологій з використанням нових інноваційних винаходів, а й на застосуванні вже перевірених протягом багатьох століть стандартів і матеріалів, які і в наші дні залишаються як і раніше актуальними.

Компания "Лесоруб" предоставляет спектр своих услуг, одна из которых строительство дома из бруса цена приятна для каждого клиента.

Незважаючи на те, що вітчизняний будівельний ринок рясніє розмаїттям надійних, міцних і одночасно легких матеріалів, цегла раніше займає високу позицію серед великого асортименту будматеріалів. З нього можна побудувати як одноповерховий будинок, так і багатоквартирний.

Великою популярністю користуються два види цегли: глиняний, тобто керамічна, і силікатна, який виготовляється з суміші піску та вапна з різними добавками.
Різновиди цегли для будівництва будинків

Будинки з жовтої цегли вважаються найпоширенішими. Для їх будівництва використовуються пустотні або повнотілі вироби. Варто сказати, що порожнечі в цьому матеріалі, які утворюються при його формуванні, дозволяють йому бути легше, що полегшує і прискорює процес кладки, а сама кладка, в свою чергу, характеризується кращими теплоізоляційними якостями.

Будинок із силікатної цегли може експлуатуватися сотні років, завдяки унікальним характеристикам цього неперевершеного матеріалу.

Теплий двоповерховий будинок або просто звичайне будова з цегли буде прекрасним чином захищене від руйнуючої дії негоди і зовнішнього середовища, до того ж його зовнішні якості допоможуть тільки підкреслити красу навколишнього ландшафту.

Будинок із силікатної цегли, хоча не користується такою великою популярністю, як вищезгаданий, проте також досить імпозантний, функціональний і міцний.

Причиною меншою поширеністю є такі факти:

силікатна цегла дуже непогано вбирає вологу, а це позначається на низькому показнику морозостійкості, що призводить до того, що будова швидко руйнується.
у цього будівельного матеріалу підвищена щільність, а також досить незначний показник теплоізоляційного захисту.

Але, незважаючи на це, як перший варіант, так і другий, мають загальні позитивні якості.

Зведення будинку з мансардою з цегли

Будинок з мансардою, який виконаний з цегли, буде більш пожежостійкість в порівнянні з іншими аналогами будівельного матеріалу.

Крім того, такий будівельний матеріал не піддається негативному впливу цвілі, мікроорганізмів і грибків. Як результат, цегляна кладка не гниє, до того ж добре пропускає повітря. Шумова ізоляція цегляних будівель, на відміну від панельних і дерев'яних будинків, набагато вище.

До переваг, якими славиться будівництво будинків з цих двох видів цегли, відноситься і різноманітність архітектурних варіацій і конфігурацій. Подібний матеріал, коли з нього побудувати одноповерховий будинок, дозволить при меншому розмірі будови отримати велику площу. А вже коли зводиться двоповерховий будинок - тоді альтернативи цеглі взагалі важко знайти. Цегла володіє меншими розмірами, ніж інші будматеріали, тому, споруджуючи будинок з мансардою, можна придумувати різні і досить несподівані форми такого архітектурного будови.

Виходячи з вищевикладеного, стає зрозумілим, чому будинку з жовтої цегли отримали поширеність. Причому це спостерігається незалежно від регіону.

Саме вищевказані позитивні якості змушують забудовників, перебирають варіанти вибору матеріалу, зупинятися на перевіреному століттями виробі - цеглі.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинків із цегли і газосилікатних блоків
  2. Будівництво будинків із цегли - класичного матеріалу
  3. Будівництво будинку з цегли з монолітним пінобетоном