Будівництво будинків з керамзитоблок

Апрель 8, 2015 – 12:23

В интернет магазине "33 коровы" Вы сможете вакцины для собак купить по самой лучшей цене.

Розберемося в цій статті питання - будівництва будинків з Керамзитоблок і чи варто починати будувати будинок з керамзитоблоков. Будівництво заміського будинку з керамзитобетонних блоків і з традиційної цегли схожі. Є деякі умови, які слід дотримуватися, коли ви вирішили побудувати будинок з керамзитоблоков. При використанні стінових керамзітоблоков у будівництві будинків більше 3 поверхів застосовуються несучі стіни або несучий каркас.
Стінні блоки використовуються в малоповерховому будівництві при зведенні стін і міжкімнатних перегородок. Застосовуються також в монолітному залізобетонному будівництві для заповнення каркасу, при будівництві гаражів, господарських будівель і т.д. Завдяки своїй екологічності і міцності велике поширення цей матеріал отримав при будівництві нерухомості в Європі та будівництві будинків з керамзитобетонних блоків під ключ.
У Чехії, Німеччини, Швеції, Нідерландах, Норвегії та Фінляндії близько половини приватних будинків побудовано було саме з керамзитобетонних блоків, як найбільш кращого будівельного матеріалу для малоповерхового будівництва.

Переваги будівництва будинку з Керамзитоблок
Головним достоїнством матеріалу є його хороші гідрофобні характеристики керамзітобетонного блоку - керамзит поглинає вологи з атмосфери в три рази менше, ніж газобетон, що визначає його теплозберігаючі якості. Теплопровідність Керамзитоблок майже в півтора разу менше, ніж у клінкерної цегли однієї товщини і при однаковій собівартості. Наявність керамзиту призводить до зниження ваги конструкцій.
Чим же визначається таке гарне теплозбереження? Блок з керамзитобетону - це легкий, розміром в сім цеглин стіновий блок, виготовлений заводським вібропресуванням з напівсухого суміші. Основним матеріалом є природний матеріал - керамзит (обпалена глина), а також вода, річковий пісок і цемент. Блоки володіють високими звуко- тепло- ізоляційними характеристиками, відмінною хімічною стійкістю до агресивних середовищ.
Хороший будівельник зможе укласти за зміну близько 3 кубів Керамзитоблок, що в 3 рази швидше, ніж при роботі з цеглою, що призводить до мінімальних термінів будівництва будинків з Керамзитоблок. За рахунок великих розмірів блоків скорочується витрата розчину - економія розчину кладки може скласти до 60%. Для комфортного проживання в будинку недостатньо буде керамзітоблочной кладки в 400 мм. При нашому суворому кліматі необхідна додаткова теплоізоляція з базальту або іншого матеріалу.
Характеристики керамзитобетонних блоків
Найбільш поширені розміри керамзитобетонних блоків - 190-390-188 мм (стіновий блок) або 190-390-90 мм (перегородковий блок). Ці блоки дозволяють побудувати в Іжевську будинок з керамзитобетонних блоків під ключ, ціна при цьому буде найбільш прийнятна з усіх можливих варіантів.
Накопичений досвід будівництва будинків з Керамзитоблок і виробництва крупнопористих бетонів дає можливість відзначити такі особливості:
- Простоту двокомпонентного складу;
- Невелику об'ємну масу;
- Хороші теплоізоляційні властивості;
- Повітропроникність;
- Хорошу звукоізоляцію;
- Хороші конструктивні властивості;
- Високу жаростійкість понад 1000 С °;
- Високу екологічність.
Будинки з керамзітоблоков Іжевськ відповідають усім сучасним вимогам для комфортного проживання, архітектурних, естетичним та пожежно-технічним вимогам. Будинок з керамзітоблоков значно знижує витрати на будівництво. Як і знижуються витрати на фундамент для будинку з керамзитоблоков, через меншу навантаження на фундамент. Дізнайтеся докладніше на нашому сайті більш докладно про властивості керамзитобетонних блоків.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинків з якісного пінобетону
  2. Будівництво будинків і котеджів з цегли
  3. Будівництво будинків з сiбiта
  4. Будівництво будинків із цегли