Будівництво будинку взимку

Октябрь 4, 2015 – 15:41

У багатьох європейських країнах прихід холодів вже давно не перешкода будівництву. У нас же, в країні, досі зберігаються стереотипи про те, що будівництво будинків взимку, пізньої осені та ранньою весною не вигідно і навіть неможливо. Цілком очевидно, що такі упередження зберігаються через те, що в нашій країні досить холодний клімат. Однак у скандинавських країнах холоду бувають і страшніше, чи не так? Але чомусь будинки будуються, люди працюють, ніхто не скаржиться. Причому, як виявляється насправді, будувати будинки в «не сезон» не тільки можна, але ще й вигідно.

Заказать и купить офисные шкафы в Киеве Вы сможете по самой выгодной цене.

У даній статті ми розглянемо, чому на будівництві будинків взимку, восени і навесні можна заощадити чималі гроші, на відміну від будівництва влітку.

Давайте поміркуємо. Кожен будівельник хоче побудувати будинок до настання холодів і похмурої погоди, оскільки боїться зіткнутися з непередбаченими труднощами. Тому пік попиту на послуги будівельних бригад припадає на весняно-літній період, що значно збільшує вартість їх роботи, а в «не сезон» ціна знижується в рази.

Перевозити будівельні матеріали до місця будівництва і розміщувати їх там дуже складно, коли під ногами сніг або бруд. Відповідно, середньостатистичні будівельники прагнуть купити матеріал для споруди свого будинку саме влітку. Компанії-виробники знають, що влітку на їхню продукцію спостерігається зростаючий попит і щоб заробити більше грошей, піднімають ціни.

А тепер уявіть, що ці ж самі будівельники зовсім не прагнуть купувати будівельний матеріал восени. Безумовно, компанії-виробники, враховуючи динаміку ринку, починають знижувати ціни до рекордного мінімуму, щоб забезпечити попит. Саме в такий момент ви і повинні купувати матеріали для будівництва вашого будинку.


Тепер кілька слів про те, що будівництво в «не сезон» нібито складніше, ніж влітку. Сучасні технології та матеріали дозволяють будувати будівлі навіть у двадцятиградусний мороз. Зокрема, до таких матеріалів відносяться газосилікатний блок і цегла. Таким чином, найбільш сприятлива схема будівництва - влітку ви закладаєте фундамент, восени купуєте матеріали і привозите їх на місце будівництва, взимку зводите стіни і дах, а навесні можна приступати до внутрішнього оздоблення будинку.

Перш за все, «зима» - поняття розтяжне. Часи, коли всю календарну зиму у нас панували тріскучі морози, давно пройшли - сьогодні і + 5-8 ° С в січні нікого не дивує. З іншого боку, бувають у наших краях і тридцятиградусні морози. І, що найсумніше, передбачити, якою буде погода, заздалегідь неможливо.

Зима - період, коли взагалі роботи ускладнені. Світловий день короткий, а організація повноцінного штучного освітлення вимагає додаткових витрат. Складніше і дорожче виявиться організувати робочим умови для проживання на будівництві. Падає продуктивність: на морозі людина значну частину часу витрачає на те, що дме на закляклі пальці.

Якщо ж говорити суто про будівельні операціях, то дуже багато з них виконувати при негативних температурах не рекомендується. Правда, майже завжди можливе застосування різних технологічних хитрощів - іншими словами, будувати все-таки можна.

Існує один аргумент на користь зимового будівництва - ціна. Незважаючи на всі заклики забудовників, більшість споживачів як і раніше вважають, що будувати можна тільки в теплу пору. Забудовники, відповідно, страждають взимку від нестачі замовлень, тому готові влаштовувати всілякі знижки, акції, бонуси і т.п. Розміри вигоди, що може витягти тут замовник: навесні майбутнього року вам доведеться платити за ті ж матеріали і роботи на 7-10% дорожче. Норма прибутку нормально працюючих забудовників сьогодні не перевищує 20-25%. Так що якщо пропонуються знижки в 30%, це привід серйозно задуматися.

Похожие статьи:

  1. Будівництво цегляних будинків
  2. Будівництво барбекю для дачі
  3. Будівництво будинку з цегли
  4. Будівництво з цегли
  5. Будівництво будинків із цегли
  6. Будівництво будинку з цегли