Будівництво будинку з цегли

Июль 3, 2017 – 21:45

До питання спорудження будинку слід підходити максимально відповідально: від грамотного підбору матеріалу і дотримання технологій залежить міцність і довговічність отриманого житлового споруди. Одним із затребуваних будматеріалів, незважаючи на високу вартість, є цегла. При його використанні вдається створити не тільки красиве, але і функціональне житло.

Если вас интересует Сложный выбор инвесторов ЖК в Броварах — «Лесной квартал» или «Крона Парк»? На нашем сайте Вы узнаете все важные детали.

Види цегли і їх особливості

Розрізняють декілька різновидів представленого матеріалу, серед яких слід виділити:

Керамічна цегла. Застосовується як в декоративних цілях (наприклад, для зовнішньої обробки), так і для будівництва багатоповерхових будинків, печей і т. Д. Його отримують за допомогою випалу глини. Матеріал відрізняється низькою теплопровідністю, що дозволяє довгий час зберігати тепло, а також підвищену міцність, що сприяє довговічності конструкції.

Силікатна цегла. Його отримують з вапна і кварцового піску. З огляду на підвищену масу він практично не використовується в будівництві багатоповерхових будинків. Висока теплопровідність матеріалу також перешкоджає його застосуванню в будівництві бань.

Перед будівлею будинку слід, до всього іншого, визначитися з видом кладки. Розрізняють такі різновиди кладки:

з повнотілої цегли;

з використанням порожнистої цегли;

з повітряним прошарком;

полегшена із застосуванням утеплювача;

колодцевая кладка.

Представлені способи відрізняються один від одного за рядом параметрів (кількість витрачається матеріалу, теплозберігаючі властивості і ін.) І застосовуються для вирішення певних завдань.

Розрахунок витрат

Після прийняття рішення про те, який вид цегли і тип кладки будуть використані в будівництві будинку, слід приступити до підрахунку загальної кількості необхідного матеріалу. Вирішальними параметрами при калькуляції є:

периметр майбутньої будови;

сума площ всіх стін;

тип кладки (товщина стін);

площа розчинних швів.

У розрахунках може допомогти спеціальна таблиця параметрів різних типів кладки, в якій зазначено необхідну кількість матеріалу (товщина в половину, один, півтора, два або більше цегли). Не забудьте забезпечити деякий запас матеріалу на випадок настання непередбачених обставин (наприклад, внесення змін в проект). При підрахунку витрат також слід врахувати плату за послуги професійних каменярів, якщо ви не плануєте займатися будівництвом самостійно.

Похожие статьи:

  1. Будівництво будинків з керамзитоблок
  2. Будівництво будинків із цегли
  3. Про будівництво будинків з цегли або піноблоків
  4. Будівництво будинку з цегли. Всі плюси і мінуси
  5. Будівництво будинків із цегли надійно і міцно