Будівництво газосилікатного, цегляного і блочного будинку

Июнь 10, 2015 – 07:55

При початку будівництва будинку виникає багато питань: з чого почати, куди йти, які плани-проекти потрібні і як це зробити? Всі перераховані питання можуть відпасти самі собою при укладанні договору з будівельною компанією, яка візьметься зробити будинок під ключ від складання проекту до внутрішньої обробки будинку.

Своим клиентам мы предлагаем качественные скинали с фотопечатью по самой выгодной цене.

Переваги в такому підході видно неозброєним оком. При будівництві будинку під ключ ви отримуєте все і відразу. Вам не потрібно замислюватися про те, як заселитися і попутно робити внутрішній ремонт, які матеріали купувати і т. д. Ви отримуєте готовий будинок і можете відразу святкувати новосілля.

При будівництві будинку під ключ вам, як замовнику, треба буде вибирати тільки матеріали. Причому будівельна організація завжди порадить і допоможе зробити вибір. Це економить не тільки час, але і сили, які можна пустити на інші справи.

Будинок під ключ - це завжди позначений бюджет. Ви знаєте яку суму ви можете витратити, чого не можна сказати при будівництві по етапах.
І, що дуже часто трапляється при поетапному будівництві, вселяючись в будинок без внутрішньої обробки, людина живе в такому будинку довгі роки через брак часу і коштів.

Тому будинок під ключ - це економія часу і сил, систематизація і завершеність процесу

Будівництво цегляного будинку:

За свою багатовікову історію цегла міцно закріпився у свідомості людей як самий довговічний і надійний будівельний матеріал. Тому і в даний час будівництво цегельного будинку залишається актуальною темою, тому як такий будинок - це до того ж втілення практичності, комфорту і безпеки.

Цегла відноситься до категорії таких будівельних матеріалів, який протягом багатьох десятиліть зберігають свої звуко- і теплоізоляційні властивості, щільність, міцність, морозостійкість на високому рівні. Тому цегляний будинок прослужить не одному поколінню і при цьому не втратить зовнішніх і експлуатаційних якостей.


Цегла відноситься до матеріалів високого класу вогнестійкості. Саме тому будівництво цегельного будинку пріоритетний і доцільний вид будівництва і за рахунок гарантії захисту майна від загоряння. Іноді саме ці властивості стають підставою, що впливає на вибір матеріалу для будівництва будинку.
Будівництво блочного будинку:

Будівництво блочного будинку завоювало високу популярність за рахунок високих тепло-економічних показників і швидкості зведення стін. Матеріалом для будівлі служать пористий бетон, часто в народі званий «легкий». Це ціла група будівельних матеріалів, що володіють схожими характеристиками.

Особливість блочного будинку в значно менших витратах на прогрів внутрішнього простору, що дозволяє економити і на будівництві блочного будинку, і подальшої його експлуатації.
Будівництво газосилікатного будинку:

Будівництво газосилікатного будинку вважається екологічно чистим видом видом будівництва. В основу газосиликата входить вода, вапно, цемент, кварцовий пісок і алюмінієва пудра як газообразователь. Це «дихаючий» натуральний матеріал.

Газосилікатні блоки є сучасним будівельним матеріалом і використовуються для кладки стін зі швами мінімальних розмірів.

Будинок з газосилікатних блоків має хорошу пожежо- та звукоустойчівость, теплоізоляцію за рахунок присутності повітря в порах бетону. Будівництво газосилікатного будинку знаходиться у великому пріоритеті за високу міцність, низька вага і коефіцієнт теплопровідності, також високу паропроникність газосилікатних блоків. Блоки легко піддаються свердлінню, пиляння і різанні.

Будівництво будинку з газосилікатних блоків досить економний варіант забудови. За вартістю такий будинок нижче на 15-30%, ніж дерев'яний. Маючи великий експлуатаційний термін, газосиликатні будинку зарекомендували себе з позитивного боку.

Похожие статьи:

  1. Проект п'ятиповерхового цегляного житлового будинку
  2. Будівництво одноповерхових цегляних будинків
  3. Будівництво приватного будинку. З чого почати?