Будинки з цегли мають досить багато переваг

Май 1, 2015 – 16:16

Будинки з цегли мають досить багато переваг, таких як довговічність, дуже висока міцність, а так само здатність успішно протистояти деструктивним впливам атмосферних, сейсмічних і біологічних факторів. У Росії дуже часто люди роблять вибір у бік цегляних будинків через те, що технології їх зведення опрацьовані і фахівців у цій галузі вистачає.

Наши специалисты предоставляют свои профессиональные услуги, мы поможем Вам сделать ландшафтный дизайн оригинальным и уникальным. Учтем все ваши требования и пожелания.

Позитивні моменти використання цегли при будівництво будинку або котеджу:

Так як цегла має достатньо високі вогнестійкими і вогнетривкими якостями, то цегляні будинки дуже міцні. Через це ступінь захищеності від загоряння дуже висока, але якщо воно сталося, то втрати міцності доходять до 70%;
Можливість застосовувати залізобетонні плити і перекриття в конструкції цегляних будинків без втрат у міцності конструкції;
Висока опірність зовнішнім впливам: атмосферні фактори, біологічні фактори, слабка деформація;
Цегла дозволяє втілювати в життя досить складні архітектурні задумки, так що боротися з його допомогою з одноманітністю дуже легко. Через малі розміри цегли з нього можна виконувати різні цікаві декоративні деталі - арки, отвори, кругові будови.

Негативні моменти використання цегли при будівництво будинку або котеджу:

Через те, що цегляний будинок досить важкий, то й фундамент під таку будову потрібно грунтовний, а це досить дороге задоволення;
Якщо кладка виконана з керамічної цегли, то можливий ефект прояви так званих сольових плям і розлучень, що пов'язано з дифузією солей з цегли, розчину кладки, повітря та грунтових вод;
У порівнянні з дерев'яним будинком цегляний менш екологічний. Цегляні будинки мають підвищену вогкість у слідстві специфіки матеріалу виготовлення. Іншими словами, якщо відсутня регулярне опалення, то витрати на експлуатацію зростають. Взимку протоплюється цегляний будинок набагато довше, що б була підвищена теплостійкість треба чітко розуміти яку товщину кладки необхідно робити в даних кліматичних умовах.

Декілька факторів виходячи з яких визначається вартість цегляного будинку або котеджу:

Використовувані матеріали при будівництві. Якщо будинок з газосилікатного цегли, то коштує він дешевше, ніж з більш елітних сортів. Ціна сильно залежить від матеріалів, які використовуються при обробці будинку: натяжні стелі або багаторівневі, підлога з ламінату або паркету, пластикові або дерев'яні вікна і т.д.
Технологія, яка використовується при зведенні цегляного будинку або котеджу. А її вибір залежить від того, на кокой грунті буде будується будинок (глина, пісок), тобто на скільки велика усадка буде.
Терміни будівництва. Якщо треба дуже швидко і ще вчора, то буде дорожче, а якщо все за планом, то дешевше.
Розміри будинку.

Похожие статьи:

  1. Будинок з цегли або будинок з піноблоків?
  2. Будинки з цегли - надійність на століття
  3. Будинки з газобетону і з сіп панелей
  4. Будинок з цегли або будинок з піноблоків?