Проекти

Ноябрь 14, 2014 – 15:51

Блоки з полегшеного бетону (газобетон, пінобетон, керамзитоблок) в будівництві стали використовувати порівняно недавно. Бетонні стіни по огнеупорности і екологічності мало поступаються стінам з цегли. Великі, в порівнянні з цеглою, розміри бетонних блоків дозволяють економити час в процесі будівництва. Спочатку газобетон і пінобетон, на відміну від керамзитобетону, застосовувався скоріше як утеплювач, ніж стіновий матеріал. Однак російські люди навчилися його застосовувати і як стіновий матеріал.

Наша компания «Logistic Forklift» предлагает своим клиентам широкий ассортимент запчастей для вилочных погрузчиков, у нас запчасти для вилочных погрузчиков Вы сможете приобрести по лучшим ценам. Мы дорожим своей репутацией и своим клиентам гарантируем надежность и качество.

Комірчастим бетоном (піноблок, газоблок, керамзитобетон) можна назвати штучний камінь, який у своїй структурі має пори, розташовані рівномірно по всьому тілу вироби. Газобетон утворений з кварцового піску, вапна, води, аллюминевой крихти й цементу. Іноді газобетон називають газосиликатом. При перемішуванні цих матеріалів відбувається спінювання за рахунок корозії алюмінію (виділяється водень).

Газобетон і пінобетон слід розрізняти за типом їх виробництва.

Пінобетон утворюється в результаті затвердіння розчину, який складається з піску, води, цементу і піни. Піна утворює бульбашки повітря, який розподіляється рівномірно по всьому розчину і утворює замкнуті пори, які не дозволяють стіні "дихати". Це великий мінус такого матеріалу.

За рахунок відпрацьованої технології, газобетон за своїми характеристиками випереджає пінобетон.

Плюси будинку з газобетону.

невисока швидкість будівництва

стіни з газобетону (пінобетону) не вимагають додаткового утеплення (винятком можуть бути стіни з керамзитобетону)

стіни з газобетону (пінобетону) дуже рівні

газобетонні блоки легко обробляти

огнеустойчив як звичайний бетон

Як і всі будівельні матеріали, пеноблок не не містить своїх мінусів

газобетон добре поглинає вологу. При його намоканні губляться його позитивні якості. (Теплоізоляція особливо). При обробці фасаду слід приділити особливу увагу гідроізоляції стін.

газобетон - крихкий матеріал. У котеджі з такого матеріалу слід застосовувати тільки стрічкові або плитні фундаменти. На стіни з газобетону не можна покласти бетонні плити перекриття без пристрої спеціального арматурного пояса, який дозволяє рівномірно розподілити навантаження вздовж стін.

кріплення меблів на стіни та інших елементи інтер'єру викликають труднощі.

Газобетонні блоки широко застосовуються як стіновий матеріал для будівництва внутрішніх перегородок будинку і для стін, не схильних високому навантаженні.

Зазначений матеріал має меншу теплоємністю, але зате має низький коефіцієнт теплопровідності, а це означає, що взимку, будинок, побудований з таких блоків, можна швидко прогріти. В цьому одна з переваг полегшеного бетону в порівнянні з цеглою.

Якщо взимку будинок з піноблоку опалюється нерегулярно, то утворюється конденсат і, отже, стіни можуть промёрзнуть, а це призведе до швидкого руйнування будови. Винятком є різновид легкого бетону - керамзитобетон, який погано вбирає вологу, а якщо вбере, то швидко її віддає назад. Це прекрасний стіновий матеріал. І не дорогий, і міцний. Керамзитобетон, майже такий-же теплий, як цегла.

Похожие статьи:

  1. Выбираем бензопилу
  2. Зведення стін з газобетону
  3. Дачний будинок з газобетону
  4. Будинки iз цегли з дерева
  5. Будинки з каменю