Будинок цегляний - вибір відмінний!

Апрель 19, 2015 – 19:27

Під час планування споруди приватного будинку, котеджу або дачі найважчим справою є вибір основного будівельного матеріалу, з якого зводяться стіни. У наш час існує безліч різновидів будівельних матеріалів, але воістину відмінний вибір - це будинок, побудований з цегли.

Если хотите быть всегда в форме, на нашем сайте http://hsn-sport.ru/protein/Syvorotochnyj-protein/ Вы сможете заказать и приобрести сывороточный протеин по самым лучшим ценам.

Будинок, побудований з цегли - це спорудження перевірене часом, що служить людині кілька десятків років. Дуже часто цегляний будинок передається наступному поколінню у спадок. Технології зведення об'єктів з цегли, який встиг отримати статус традиційного матеріалу для будівництва, застосовуються дуже давно і зарекомендували себе з позитивного боку.

Здавна цегляний будинок асоціюється з достатком і стабільністю сім'ї проживає у ньому. Цегла показав себе як якісний, надійний, довговічний будівельний матеріал.

Гідності цегляного будинку: цегла використовується тисячоліття, будинок, побудований з цегли, володіє привабливим зовнішнім виглядом, архітектурні можливості необмежені, такий будинок відповідає всім вимогам морозостійкості і міцності, цей будівельний матеріал вогнестійкий, в цегляному приміщенні створюється затишна атмосфера, цегла має відмінну звукоізоляцію. Цегла не піддається небезпечному і безжалісного руйнування атмосферними опадами.

Міцність є основною технічною характеристикою цегли, маркується вона буквою М. Наприклад: цегла марки М100 така цегла здатний витримувати тривале навантаження до ста кілограм на квадратний сантиметр. Він відмінно підійде при будівництві одно- і двоповерхового будинку.

Морозостійкість, така здатність витримувати міцні морози пропорційно впливають на термін служби цегляного будинку. Мабуть, самим прикрим недоліком такого чудового матеріалу є теплозбереження, воно низьке. Але такі проблеми цілком вирішувані. Для поліпшення характеристик заощадження тепла використовуються додаткові утеплювачі, або саман, в якому є прошарки повітря, добре утримують тепло домашнього вогнища. Такі будинки необхідно обкласти також і облицювальною цеглою, інакше стіни не будуть міцним.

Сучасні будівельники цегляних будівель пропонують два вирішення проблеми заощадження тепла. Зовнішня система теплоізоляції будинку з цегли (утеплює матеріал кріпиться зовні будівлі, поверх нього наноситься штукатурка або облицювальний матеріал) така система є найбільш ефективною, в порівнянні з багатошаровою системою (колодцевая кладка, в пустотах якої укладають утеплювач).

Взагалі всередині цегляних будинків перепади температури в незначні, якщо звичайно не допустити повного охолодження будови. Що залишився цегляний будинок взимку без опалення на два тижні доведеться прогрівати кілька діб, щоб можна було жити в цьому будинку.

Споруда будинку з цегли це найвищий рівень престижу і якості, він привносить свій індивідуальний вигляд і надзвичайну естетику.

Будівництво будинку з цегли найефективніша інвестиція в цінності сім'ї, адже він надійний, затишний і теплий прослужить вам вірою і правдою довгий час.

Реставрація цегляної будівлі не буде потрібно адже цегла дуже міцний, довговічний, має гарні звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості, створені всі умови для сприятливого проживання.

Професійне використання цегли в будівництві споруд є найважливішим чинником і гарантією якості побудованого будинку: адже потрібно дотримуватися суворих Будівельні Норми і Правила, грамотно оформляти документацію і здійснювати ретельний технічний нагляд за будівництвом. У нашій країні талановитих мулярів дуже багато, кожен з них з ентузіазмом візьмуться за роботу, анітрохи не вагаючись.

Цегляні котеджі і одноповерхові будиночки будуються дуже швидко і надійно. Щоб це було дійсно так необхідно найважливіші рішення, пов'язані з будівництвом цегляного будинку, розробляються саме під час етапу проектування. Необхідно доручивши таку важливу задачу фахівцям своєї справи, тільки так ви зможете розраховувати на реалізацію всіх ваших побажань, що стосуються будинку. Разом з кваліфікованим архітектором ви знайдете компроміс між можливостями фінансовими і сучасним методом будівництва будинку з цегли. Якщо ви якісно і з розумом підійдете до будівництва будинку на всіх етапах будівництва, то результат виправдає всі ваші очікування, і ви проживете довге і щасливе життя в цегляному будинку, наповненому теплотою, радістю і благополуччям.

Похожие статьи:

  1. Теплий цегляний будинок
  2. Будинок з цегли своїми руками
  3. Теплий цегляний будинок
  4. Будинок з цегли - надія і опора
  5. Будинок з цегли довговічний