Будинок з цегли або будинок з піноблоків?

Август 17, 2015 – 07:42

Головне завдання будь-якого забудовника, який планує зведення об'єкту того чи іншого призначення, це правильний вибір будівельного матеріалу. Даний вибір слід робити більш ніж відповідально, адже він на 99,9% визначає як вартість будівництва, так і якісні характеристики майбутньої будови. У країні при зведенні малоповерхового приватного житла традиційно використовується цегла.

У нас Вы можете заказть скинали с фотопечатью по самой выгодной цене.

Однак в останні роки у нього з'явилися серйозні суперники у вигляді так званих легких бетонів (газобетон, пінобетон, газосилікат), широко застосовуваних для будівництва гаражів, дач, котеджів та будинків для постійного проживання.

Перш ніж починати будівництво будинку з піноблоків або цегли, давайте порівняємо основні фізико-технічні та споживчі характеристики даних матеріалів.


• Теплопровідність.
Коефіцієнт опору теплопередачі у пінобетону в кілька разів вище, ніж у цегли, тому будинок з піноблоків навіть при відносно невеликій товщині стін буде набагато тепліше, ніж цегляний.

• Паропроникність.
На відміну від цегли, пінобетон, що має пористу структуру, прекрасно «дихає», що дозволяє ПІНОБЛОЧНИХ будівлі вентилюватися природним шляхом, і сприяти тим самим створенню сприятливого мікроклімату.

• Екологічність та пожежобезпечність.
Всі компоненти пінобетону - це натуральні речовини, тому по своїй екологічності будинок з пінобетону поступається тільки будинкам з дерева. Крім того, при пожежі піноблок, на відміну від цегли, не виділяє в повітря шкідливих для здоров'я людини речовин. До речі, пінобетонні будівлі належать до будівель першого ступеня вогнестійкості.

• Економічність і швидкість будівництва.
Завдяки легкій вазі і досить великим розмірам піноблоків, зведення стін з нього виробляє в кілька разів швидше, ніж із цегли, але при цьому вимагає наявність високого рівня професіоналізму. В цілому ж, побудувати ПІНОБЛОЧНИХ житловий будинок площею 100-150 квадратних метрів можна за 1-2 місяці.

• Питання вартості.
Одна з основних переваг будь-якого будинку з піноблоків - ціни. Вони мінімальні. З урахуванням деяких особливостей будівництва ПІНОБЛОЧНИХ будівель і дешевизни самого матеріалу, таке житло на 15-30% економніше цегляного. Беручи до уваги той факт, що сьогодні ціни на будинки з піноблоків під ключ, залежно від їх розміру та конфігурації, коливаються в межах від 1,5 до декількох мільйонів, сума економії виходить досить значна, але при цьому якість житла з пінобетону нічим не гірше, ніж із цегли.

Похожие статьи:

  1. Будуємо будинки з піноблоків
  2. Будинок з цегли своїми руками
  3. Будинок з цегли - надія і опора
  4. Будуємо цегляний будинок своєї мрії
  5. Будинок з цегли - це споруда преміум класу