Будинок з цегли правильне рішення

Апрель 17, 2015 – 14:11

У давні часи житла робили з деревини та глини, але з появою цегли будівництво будинків значно полегшилось. Перші обпалені цеглини почали використовувати ще в глибоку давнину. Рівна поверхня, однаковий розмір, міцність, водостійкість та інші властивості цегли, схожі з натуральним каменем, дозволили створювати будівлі будь-яких форм і розмірів. А будівництво цегляних будинків значно прискорило цей процес. Цей будівельний матеріал дав великий поштовх розвитку архітектури та будівельної справи. Відомо, що будівля, побудована із застосуванням цегли, може залишатися не зміна протягом декількох століть. У всьому світі зведені десятки тисяч замків і споруд з цегли, вік яких на сьогоднішній день більше тисячі років.

Наша компания предоставляет спектр своих профессиональных услуг, одна из которых монтаж настенного котла отопления, качественно, надежно и по доступным ценам.

Сьогодні вибір будівельних матеріалів вражає своєю різноманітністю, проте будинки з цегли все одно залишаються найпопулярнішими і бажаний. Цегла все ще вважається самим міцним і довговічним будівельним матеріалом. Купуючи або проектуючи будівництво цегляного будинку, ви можете бути впевнені, що це не просто ваш новий будинок, а справжнє родовий маєток, в якому будуть жити багато поколінь нащадків протягом кількох сотень років. Цегла - це єдиний матеріал для будівництва будинків та інших споруд, перевірений багатовіковою історією.
Сьогодні пропонують кілька видів цегли. Усіх їх можна розділити за способом і матеріалом виготовлення: силікатна і керамічна, за формою: облицювальний, повнотіла і щілинний, за кольором: білий (переважає пісок) і червоний (переважає глина). Всі види цегли володіють єдиними важливими властивостями.
Цегла дуже стійкий до будь-яких зовнішніх впливів. За багато роки експлуатації він не висушується палючим сонцем, і не вивітрюється. Завдяки таким властивостям цегли як стійкість до різких перепадів температури і морозостійкість, він витримує найсильніші морози. Навіть після серйозних природних катаклізмів, або пожеж цегляні будинки залишаються на місці практично не зворушеним. Крім того, в будинках з цегли взимку тепло, а влітку комфортно, тому у вашому домі завжди буде затишно. Також цегла є хорошим звукоізоляційним матеріалом. Завдяки шумопоглинаючим властивостям, перебуваючи в цегляному будинку, вас не будуть турбувати звуки вулиці і галасливих сусідів. Багато зволіють будівництво будинку з цегли ще й тому, що, на відміну від інших матеріалів, цегла абсолютно не схильний процесам гниття, корозії і окислення. Цегляним будинкам також не страшний грибок і паразит.

Багато архітекторів воліють будівництво будинків з цегли завдяки різноманітності пропонованих форм і кольорів цього будівельного матеріалу. З-за всіх позитивних властивостей, приємного зовнішнього вигляду і високої вартості, цегла вважається найпрестижнішим матеріалом для будівництва будинків. А не великий розмір цього матеріалу дозволяє будувати котеджі абсолютно різних архітектурних форм та дизайну будь-якої складності. При будівництві будинку з цегли можна зробити дверні та віконні прорізи будь-яких форм і розмірів, робити невеликі прибудови з будь-якою кількістю кутів, вибирати товщину стін та багато іншого.

Одне з не маловажно властивостей цього будівельного матеріалу - екологічність. У виготовленні сучасного цегли не застосовують шкідливі й токсичні хімічні сполуки, які можуть нашкодити здоров'ю та екології. В основний склад цегли завжди входили: глина, вода і пісок. Тому, це також ідеальний матеріал для будівництва дачних будинків. Цегляні стіни добре пропускають кисень, тим самим підтримують правильний температурний режим і регулюють рівень вологості усередині приміщення.
Існує думка, що будівництво цегляних будинків займає багато часу. Однак сучасні технології та досвід кваліфікованих фахівців допомагає впоратися з будівництвом будинку з цегли в максимально короткі терміни, зберігаючи при цьому високу якість і акуратність своєї роботи.
Вибираючи будівництво будинку з цегли, ви піклуєтеся не тільки про практичність і красу вашого майбутнього житла, але і про комфортний і безтурботне майбутнє ваших нащадки

Похожие статьи:

  1. Будинки iз цегли з дерева
  2. Будинок з цегли - надія і опора
  3. Будинок з цегли довговічний