Будинок з газобетону своїми руками

Октябрь 27, 2017 – 19:20

Якщо ви поставили собі за мету побудувати будинок своїми руками, одним з важливих питань буде про те, який основний матеріал використовувати. В цьому випадку, варто звернути свою увагу на газобетон. У Європі та Азії даний будматеріал успішно використовується на протязі не одного десятка років. У нашій країні будинок з газобетону своїми руками теж не становить особливих труднощів.

По выгодной цене купить кондиционер в донецке Вы сможете у нас.

Чому газобетон, а не цегла або бетон, на приклад? Тому що, по-перше, газобетон відрізняється більш низькою вартістю, що дуже важливо для багатьох в наші дні. А по-друге, цей матеріал має ряд переваг і позитивних якостей, що вигідно відрізняє його від альтернативних варіантів. Крім того, використання газобетону не передбачає необхідності якихось особливих навичок і талантів для роботи з даними будматеріалом.

Зробивши вибір на користь газобетону, ви отримуєте:

 • довговічність, так як термін служби матеріалу - більше 30 років;
 • відмінний мікроклімат в приміщенні, так як газобетон - матеріал пористий, що забезпечує циркуляцію повітря;
 • економію на обігріві будинку тому, що газобетон підтримує прекрасну теплоізоляцію;
 • швидкість зведення конструкції, що забезпечується досить великими розмірами будматеріалу.
 • Але також слід знати і про деякі негативні сторони газобетону. Він може накопичувати і зберігати вологу, що призведе до утворення цвілі. Цього можна уникнути, дотримуючись необхідні вимоги при роботі зі будматеріалом.

  Якщо ви вирішили звести будинок з газобетону своїми руками, то вам необхідно буде пройти всі ті ж етапи, що і при використанні інших матеріалів, починаючи від вибору місця будівництва з урахуванням геодезичних особливостей, і закінчуючи дизайном внутрішнього оздоблення. Варто відзначити, що завдяки своїм характеристикам, поверхня газобетону відмінно взаємодіє з фактурними штукатурками, дозволяючи розгулятися дизайнерської фантазії. Також, ви можете самостійно випилювати з цього матеріалу арки та інші форми, створюючи цікаві рішення в інтер'єрі вашого будинку. Як і всякий будматеріал, газобетон вимагає проведення ряду підготовчих заходів, перш ніж приступати до роботи з ним. У цьому немає ніякої складності. Доступні інструменти і додаткові матеріали можна знайти в будь-якому будівельному магазині. А дотримання необхідного температурного режиму при зберіганні і роботі з газобетоном забезпечать легкість і відсутність проблем в процесі виконання робіт. З огляду на особливості роботи з газобетоном, а також проаналізувавши всі плюси і можливі мінуси при використанні цього будматеріалу, ви можете зробити свій вибір і приступити до будівництва будинку своїми руками.

  Похожие статьи:

  1. Встановити вікно своїми руками
  2. Будинок з газобетону своїми руками
  3. Будуємо басейн своїми руками
  4. Будинок з цегли своїми руками
  5. Будуємо басейн своїми руками
  6. Будинки з газобетону і з сіп панелей