Будуємо будинки з піноблоків

Апрель 19, 2016 – 21:12

Піноблок є сучасним будівельним матеріалом, так як йому не більше 100 років, для порівняння - цеглі більше 3000 років. Цей штучний камінь, який створюється на спеціалізованих заводах. Має в своєму складі 3 основних компонентів: пісок, цемент, воду і добавки. Екологічно натуральні компоненти блоку не є небезпечними для здоров'я оточуючих.

Мы создадим для вас сайт быстро и качественно, на сайте http://inter-promo.com.ua/sozdanie-sayta/dnepropetrovsk/ Вы сможете узнать все подробности.

Будинок з піноблоку - це дихаючий будинок, так як піноблок має пори і здатний створювати мікроклімат в приміщеннях. Ця характеристика дуже корисна для дітей і людей похилого віку, а так само людей з проблемами дихальних шляхів.

Проекти будинків з піноблоків постійно ростуть і оновлюються. Це стало завдяки легкої обробки матеріалу, що дозволяє втілити всі сміливі задуми замовників. Для різання піноблоку не потрібно спеціального інструменту, блоку можна надати будь-яку форму. Його можна легко свердлити, пиляти, стругати, забивати в нього цвяхи і вкручувати саморізи.


Так само основною перевагою цього матеріалу є вага. Будинок з піноблоків дає менше навантаження на фундамент і грунт, це дозволяє робити конструкцію фундаменту більш спрощеною та економічно вигідною.

Блоки з пінобетону, в залежності від його щільності поділяють на: конструкційні, теплоізоляційні і конструкційно-теплоізоляційні. Наша будівельна компанія будує будинки з піноблоків з усіх зазначених видів і будь-якої складності проектів. Стіни з піноблоку можуть бути несучими, і будинок з піноблоку може досягати до 2х поверхів.

Основні переваги піноблоку
1. Екологічно чистий матеріал
2. Хороші теплоізоляційні характеристики
3. Легка вага
4. Добре піддається обробці
5. Чи може застосовуватися в несучих стінах
6. Економічно виправдовує себе при експлуатації

Похожие статьи:

  1. Цегляний будинок або з піноблоку
  2. Будуємо басейн своїми руками
  3. Будуємо басейн своїми руками
  4. Дачний будинок з газобетону
  5. Чим хороші будинки з пінобетону?
  6. Будуємо будинок з каменю
  7. Будуємо будинок з каменю