Цегла цеглі - різниця.

Май 26, 2015 – 17:35

При всьому розмаїтті будівельних матеріалів ми довіряємо, тому, що перевірено століттями. Тому в якості стін для майбутнього будинку, найчастіше наш вибір зупиняється на дереві або цеглі.

В нашем магазине Вы сможете купить мрамор отличного качества по лучшей цене.

Цегляний будинок все частіше і частіше стає нашою мрією. Міцність цегляної кладки у нас завжди асоціюється із загальною міцністю і довговічністю конструкцій з цегли. Крім цього, будинок, побудований з цегли, завжди виглядає велично і багато, він знову ж вражає своєю масивністю і надійністю.

Однак на рахунок міцності цегли можна трохи посперечатися. Перш за все, коли йдеться про міцність, розуміється, що це штучно створений камінь витримає будь-які зовнішні випробування, в тому числі пожежа. Але, можливо, прихильники цегли турбуватимуться, якщо дізнаються, що при пожежі якості, що відповідають за міцність будівельного матеріалу, втрачаються на 60-70%. Більше того, цегляна кладка припускає укладання міцного і масивного фундаменту, що позначиться на Вашому гаманці.


Але, для прихильників виду «під цеглу» існує альтернатива - клінкерну цеглу. Він в точності імітує цегляну кладку, але при цьому легкий і простий при монтажі. Його можна використовувати як облицювальний фасадний матеріал для будь-яких зовнішніх стін. Якість клінкерної цегли Вас здивує, а ціна - порадує.

Похожие статьи:

  1. Навіс з полікарбонату
  2. Генератор на дачу
  3. Цегляний фасад
  4. Цегла, цегляна кладка