Цегла керамічна М 200 i saloncherry

Февраль 23, 2016 – 09:35

Повнотіла цегла багато років грає найважливішу роль в будівництві, він забезпечує конструкціям високі показники звукоізоляції, міцності, вологостійкості і морозостійкості. Цегла марки 200 (М200) гарантовано витримує на 1 кв.см. навантаження в 200 кг, має високий ступінь морозостійкості (F50-75) і є довговічним.

Весільний салон saloncherry пропонує широкий вибір весільних суконь, які зроблять Вас чарівною.

Використовується керамічний будівельний матеріал для зведення грунтовних конструкцій: стін, фундаментів і цоколів будівель. А керамічна лицьова застосовується для виконання фасадних і декоративно-оздоблювальних робіт.

За складом, а також способу виробництва виділяють цегла М-200 керамічний і М-200 силікатна. За призначенням дана продукція може бути представлена рядовий (будівельний), лицьова (облицювальна, фасадна, оздоблювальний) та пічного різновидом.
Цегла також може бути порожнистий і повнотіла.

Ці два види мають різну сферу застосування. Для кладки стін краще використовувати саман, який має більше низьку теплопровідність і меншу вагу. Повнотіла цегла М 200 використовується для будівництва фундаментів і цоколів, оскільки він менше схильний до впливу вологи. Крім того, саме з повнотілої керамічної цегли роблять печі і каміни - в цьому випадку його висока теплопровідність є перевагою, дозволяючи печі швидко віддавати тепло в приміщення. Важливо відзначити, що звичайний пічної цегла М 200 не рекомендується використовувати в топкових камерах, оскільки при контакті з відкритим вогнем він поступово руйнується. Топки печей і камінів робляться із спеціального вогнетривкого (шамотного) цегли.

У будівництві також широко використовується біла силікатна цегла, який складається з піску і вапна. До складу силікатної входить суміш піску і вапна. Силікатна повнотіла цегла не може використовуватися при кладці печі, закладці фундаменту і будівництві цокольних приміщень через підвищену гігроскопічності.Основное призначення силікатної цегли - несучі стіни і внутрішні перегородки.

Важливе місце займає виробництво повнотілої керамічної цегли марки М 200 з 13% пустотностью. Відмінні характеристики глини дозволяють йому витримувати навантаження до 250 кг на 1 кв. см при відносно не великій масі цегли рівній 2,3 кг, що робить його відмінним матеріалом для будівництва фундаментів і цоколів не тільки котеджів, але і в першу чергу висотних житлових будинків, а також придатним для перевезення навіть у сусідні регіони.


Відмінною особливістю виробленого нами повнотілої цегли М 200 є його використання в якості лицьового при проектуванні зовнішнього вигляду будівлі. Якість лицьової поверхні цегли дозволяє не використовувати додаткове облицювання у вигляді різних штукатурок, плитки або додаткового ряду облицювальної цегли.

Крім того, для особливих випадків під замовлення цегельний завод виготовляє надміцний повнотіла керамічна цегла марки М 300, що має 0% пустотности і витримує навантаження в 300 кг на 1 кв. см.

Похожие статьи:

  1. Цегла цеглі - різниця.
  2. Облаштовуємо вітальню
  3. Як вибрати Піноплекс?
  4. Переваги тактичного одягу
  5. Цегла цеглі - різниця.
  6. Цегла, цегляна кладка