Цегляні будинки є більш безпечними

Апрель 15, 2015 – 19:29

Будівництво цегляного будинку має два напрямки. Перше - з використанням червоної керамічної цегли, а друге - силікатної цегли.

Изделия из стекла любого вида для оформления интерьера дома, квартиры, офиса и производственных помещений предлагают вам специлаисты от Spark-Decor. Гарантируется надежность и качественность работ.

Червона цегла може бути порожнім або заповненим всередині. Пустотний цегла може мати наскрізні отвори, що утворюються при формуванні. Заповнений цегла легше за вагою, ніж пустотний, проте володіє меншими теплоізоляційними властивостями. Сучасна технологія дозволяє виробляти цеглу меншою масою за рахунок наявності в ньому пустот, а це в свою чергу дає можливість виробляти цеглу великого розміру. Так, з'являється можливість скоротити час і кількість укладального розчину на зведення стін.


Все рідше використовується силікатна цегла, оскільки має властивість вбирати вологу. Саме тому він менш морозостійкий і на багато швидше руйнується. Також в порівнянні з червоним, силікатна цегла має меншими теплоізоляційними характеристиками. Цегляна стіна в 80 см завтовшки без використання інших матеріалів здатна утримати стільки тепла, скільки утримає двометрова дерев'яна стіна. При будівництві будинку з цегли головним чинником є теплоізоляція.

Практично всі види цегли мають високу вогнетривкість. При зведенні цегляного будинку в холодну пору року, щоб не припиняти роботи в розчин додають хімічні речовини, що підвищують морозостійкість. У теплу ж пору року розчин кладки набуває потрібної міцність через 28 днів. Зведену стіну з цегли обов'язково необхідно обштукатурити.

Технологія будівництво цегельного будинку не має великої складності. Процес зведення стін з цегли досить трудомісткий. Для початку зведення фундаменту необхідно досліджувати грунт ділянки, на якій буде зводитися будинок. Фундамент для цегляного будинку повинен бути добротним і міцним. Зведення стін для цегляного будинку площею в 100-120 кв. метрів, не враховуючи заливку фундаменту і монтаж даху, здійснюється близько місяця.

Цегляні стіни зводять двошарові і тришарові. Іноді всередині прокладається утеплювач, а зовні облицювальна цегла. Перекриття в будинку виконується із залізобетонних плит. Після зведення стін і виконання внутрішніх перекриттів, зводиться дах. Найчастіше в цілях економії другий поверх роблять мансардним. Цегляні будинки є більш безпечними з точки зору екологічності, пожежонебезпеки та енергоефективності.

Похожие статьи:

  1. Цегляні Будинки Проекти Ціни
  2. Цегляні будинки з мансардою і верандою
  3. Цегляний будинок з великим гаражем