Цегляний будинок або з піноблоку

Июнь 1, 2015 – 06:25

Основним критерієм вибору матеріалу для будівництва житла є його вартість і швидкість зведення.

Мы предоставляем большой выбор хрустальных люстр компании copenlamp, которые подарят вашему дому уют и будут отлично смотреться с вашим интерьером дома.

Кожна будівельна компанія має обладнання і засоби виробництва (будівництва). До них відносяться зварювальні апарати, компресори гвинтові та інші, вантажний транспорт для перевезення будматеріалів і т.д. За допомогою компресорів виробляють фарбування стін, підлог, фасадів та інших частин будівель, також з їх допомогою відбувається продув систем опалення.
Цегляний будинок
Не менш популярним матеріалом для будівлі власного будинку є цегла. З цим матеріалом легко працювати, він теж «дихає», але не відрізняється хорошими теплоізоляційними властивостями.
Серед переваг будинку з цегли - довговічність і надійність, стійкість до грибка, пожежостійкість. Але у випадку з цеглою без зовнішньої обробки не обійтися, також потрібно закласти досить глибокий фундамент.


Будинки з піноблоку
Останнім часом будинку з піноблоків користуються особливою популярністю. Завдяки тому, що 1 блок замінює 10-15 цеглин, що процес будівництва значно прискорюється. Найчастіше піноблоки використовують для будівництва малоповерхових будинків. Для такого будинку не потрібно закладати дорогою фундамент. Також піноблок володіє теплоізоляційними властивостями.
Варто врахувати і ряд недоліків: піноблоки добре вбирають вологу, через що з часом відволожуються і можуть тріснути. Також цей матеріал дуже погано переносить різкі перепади температур. Жителям районів з сирої погодою або мінливим кліматом краще зупинити свій вибір на іншому матеріалі.
На сьогодні варіантів матеріалів для будівлі будинку - безліч. Перш, ніж почати будувати будинок, дізнайтеся про всі особливості обраного Вами матеріалу.

Похожие статьи:

  1. Будуємо будинки з піноблоків
  2. Цегляний Будинок 10Х10 Проект
  3. Дачний будинок з газобетону
  4. Цегляний будинок з великим гаражем