Наша компания предоставляет спектр своих услуг в дизайне интерьера квартиры или дома. Дизайн квартир от лучших дизайнеров, мы поможем вам воплотить все ваши фантазии. Мы гарантируем надежные и качественные услуги.

Цегла - один з найпоширеніших матеріалів для будівництва заміського будинку. «Як обробити цегляний будинок зовні?» - Це питання виникає у власника не раз, так як вид стін грає важливу роль у зовнішньому вигляді будинку.
Штукатурка - один з варіантів обробки цегляних стін, саме про види штукатурки і піде мова нижче.
Цементно-піщана штукатурна суміш.
Цементно-піщана штукатурка.
Складається з піску, цементу і води, де пропорції піску та цементу для розчину однакові. Іноді в розчин додають силікатний клей, що дозволяє йому схопитися швидше і стати більш міцним. Вважається одним з надійних і довговічних видів обробки, так як якісно оштукатурені стіни служать понад двісті років. При цьому ціна такої обробки недорога. Цементно-піщана штукатурка володіє паропроникністю, що дозволяє залишатися фасаду сухим і не піддаватися руйнівному впливу вологи.
Роботи починають виконувати з очищення фасаду, а якщо будинок тільки збудований, то проводять увігнуту розшивку швів для отримання рівної поверхні стін.
Штукатурну суміш укладають на армовану сіткою поверхню, для кращого зчеплення зі стіною.
Розчин готують безпосередньо перед нанесенням і укладають спеціальним інструментом або апаратом. Якщо фасад планується утеплювати, то плити утеплювача клеять або пристрілюють дюбелями до стіни, а вже потім утеплювач армують сіткою.
Колірна гамма цементно-піщаної штукатурної суміші обмежена, але стіни завжди можна пофарбувати силікатної фарбою бажаного відтінку або нанести декоративну фактурну штукатурку.

Силікатна штукатурка.
Основою служить силікатний клей (рідке скло). Стіни після обробки цією сумішшю залишаються паропроникними.
Цей вид штукатурної суміші застосовують в обробці будинків з пінобетону, газобетону і черепашнику, так як оштукатурювання зберігає паропроникність стін і не дозволяє їм сиріти.
Акрилова штукатурка.
Це вид штукатурної суміші продають готовою, її не потрібно змішувати з іншими ингридиентами. До складу входить акрилова смола у вигляді водної дисперсії, вона володіє відмінним зчепленням і надає еластичність готовому матеріалу, що дозволяє цегляного будинку перенести невелику усадку без тріщин на обробленому фасаді. Але наносять цей вид штукатурки тонким завершальним шаром, оскільки її вартість висока.
Силіконова штукатурка.
Один з найдорожчих видів штукатурок, але володіють унікальним набором властивостей:

вона пластична, може тягнутися і згинатися і при цьому на стіні не утворюються тріщини;
самоочищається, так як звичайний дощ змиває зі стін всі забруднення і пил;
паропроницаема - не скупчуються вологу, але при цьому не пропускає воду всередину фасаду.

Похожие статьи:

  1. Скільки коштує побудувати цегляний будинок
  2. Чому краще будувати цегляні будинки
  3. Теплий цегляний будинок
  4. Теплий цегляний будинок
  5. Робимо розрахунок цегли на будинок