Декоративна цегла в дизайні будинку

Август 25, 2015 – 11:39

Сьогодні все більше людей воліють оформлення інтер'єру за допомогою натуральних і екологічно чистих матеріалів, одним з яких є декоративний цегла. Його можливості воістину безмежні: завдяки тонкій і витонченої грі кольору і різноманіттю форм, можна створювати унікальні інтер'єри, які будуть підкреслювати вишуканий смак господарів будинку. Однак, як розібратися в такому різноманітті видів декоративного цегли і зробити оптимальний вибір для того, щоб спорудити власне королівство стилю?

Качественная и быстрая экспертная оценка от компании Эксперт-Альянс, гарантируется профессионализм услуг.

Практичні поради
Отже, перше, про що слід задуматися при виборі декоративного цегли - про його технічних і експлуатаційних характеристиках: морозостійкості, здатності проводити і зберігати тепло, міцності і щільності. Другим критерієм відбору виступає його відповідність вашій дизайнерському концепту за формою, розміром і кольором. До слова, будь-який декоративний цегла повинен мати правильну форму з ідеально рівними і гладкими поверхнями зовнішніх стінок. У свою чергу, при необхідності можна «наділити» цегла якимись спеціальними якостями, наприклад, водонепроникністю - для цього потрібно просто обробити поверхню особливими складами.


Сфера застосування декоративної цегли
Завдяки привабливому зовнішньому вигляду, декоративний цегла широко використовується як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки приміщень. Сучасні можливості виробництва дозволяють випускати цеглу практично з будь-яким декоративним верхнім шаром. Так, наприклад, він може бути і матовий, і глянсовий - залежно від особливостей оформлення вашого інтер'єру. На поверхню цегли, в свою чергу, можна завдати якої-небудь малюнок (у тому числі і кольоровий), для того щоб підкреслити унікальність дизайну приміщення і правильно розставити акценти.


Предмети інтер'єру
Ви можете обробити цеглою деякі предмети вашого інтер'єру. Наприклад, зробити приголомшливий за своєю красою та функціональності камін. Враховуючи те, що глина, яка складає основу цегли, при контакті з вогнем стає міцнішим, ви отримаєте абсолютно безпечний декоративний елемент інтер'єру, який стане справжньою прикрасою вашої кімнати. До слова, існують і цеглини з закругленими кутами, які ідеально підходять для оформлення дверних і віконних прорізів, парапетів або створення орнаментів.


Вартість декоративної цегли
Формування вартості цегли залежить від цілого ряду чинників. Так, наприклад, ціна на цеглу іноземного виробництва буде вище, ніж на вітчизняний цегла, оскільки вона включає витрати на транспортування. У свою чергу, вартість цегли може залежати і від його марки, розмірів, щільності і якості виготовлення товару. Якщо ви хочете заощадити на покупці оздоблювальних матеріалів, то продукцію слід замовляти безпосередньо у виробників, тому що в цьому випадку у вартість не входитимуть націнки великих і дрібних оптовиків, а також роздрібних торговців.

Декоративна цегла завжди допоможе створити у вашому будинку затишну і теплу атмосферу. З одного боку, він нагадує про традиційні для російської культури самобутніх будівлях, а з іншого, дозволяє втілювати в реальність будь-які дизайнерські фантазії і сучасні проекти. У той же час, за своїми експлуатаційними і функціональними характеристиками декоративний цегла є одним з найвибагливіших і надійних матеріалів. Їдальня, вітальня, кабінет - будь-яке приміщення з його допомогою перетвориться, і буде притягувати захоплені погляди всіх відвідувачів.

Похожие статьи:

  1. Модні сині аксесуари в дизайні кімнат
  2. Утеплення цегляного будинку
  3. Зовнішня облицювання будинку
  4. Декоративне оздоблення стін.
  5. Вибираємо холодильник для будинку
  6. Зовнішня облицювання будинку