Проекти

Октябрь 19, 2014 – 09:58

У сім'ї народився малюк. Це величезне щастя для всіх рідних. Але до цієї події потрібно готуватися заздалегідь. Особливе місце в підготовці займає облаштування дитячої кімнати, тобто приміщення, в якому карапуз перебуватиме спочатку з мамою, а потім, підростаючи ставати самостійним. Інтер'єр займає величезне місце в становленні особистості малюка - так вважають психологи. І ми повинні зробити все, щоб карапузові було зручно грати, вчитися і відпочивати там.

Учебно-воспитательный комплекс "Виктория" предоставляет свои услуги частный детский сад днепропетровск , оснавяная задача наших воспитателей моральное, физическое, интеллектуальное и творческое развитее вашего ребенка, индивидуальных подход к каждому ребенку. У нас ваш ребенок будет чувствовать себя как дома.

Дитяча кімната дитини є універсальним приміщенням в квартирі або в будинку. Ігрова, спальня, спортивний зал і клас для навчання - все це повинно знаходитися в одному приміщенню. Це все потрібно об'єднати для створення зручного інтер'єру, який сприятиме гармонійному розвитку малюка. Психологи пропонують зонування, тобто поділ кімнати на частини, з урахуванням функціональної діяльності дитини. Для цього можна застосувати поєднання різних кольорів та матеріалів для оздоблення. Наприклад: у частині, де дитина буде спати, стіни і дитячу меблі виконати в пастельних тонах.

Дуже важливу роль у створенні інтер'єру для кімнати грає дитячі меблі. Вона, звичайно, буде змінюватися в міру дорослішання карапуза. Вік дитини ділиться на три дуже важливих етапи: дитячий - від народження до двох років, другий - від двох до шести років і третій це початок навчання в школі.

На першому етапі в дитячій кімнаті крихітці знадобиться ліжко колиска, пеленальний столик, тумбочка для гігієнічних приналежностей і комод для білизни та одягу.

Другий етап: в цей період діти дуже активні. Їм потрібно багато місця для руху, тому кімната повинна бути незагромождена меблями. В цей період з предметів дитячих меблів добре підійдуть стелажі для книг і іграшок, ліжка - будиночки, ліжка-кораблики. Діти люблять, щоб в їх куточку були скриньки, шухлядки для зберігання "скарбів". Стільці та столи повинні відповідати зростанню малюка. Цей період у непосид проходить під знаком гри. Через гру діти пізнають світ, розширюють кругозір. Через гру відбувається становлення світогляду маленької людини.

На третьому етапі в дитячій кімнаті має з'явитися письмовий стіл - парта. Інтер'єр можна доповнити полками, до столу згодяться тумби. Тепер дітям буде потрібно комфортне робоче місце з правильно підібраною дитячими меблями і освітленням.

У будь-якому віці дитині, для зміцнення його здоров'я, знадобиться спортивний комплекс. Для нього обов'язково повинно знайтися місце в інтер'єрі дитячої кімнати. При його виборі потрібно обов'язково коригувати комплектацію в залежності від віку малюка.

За порадою психологів в інтер'єр простору для малюка обов'язково потрібно включати казкові елементи, використовувати зображення персонажів улюблених казок.

Займаючись облаштуванням приміщення для малюка, головне не забувати, що незалежно від розмірів дитячої, тут краще залишати побільше місця для вільного пересування.

Кімната малюка повинна з вашою допомогою стати для вашого карапуза маленьким затишним гніздечком, в якому він буде щасливий.

Похожие статьи:

  1. Міні-акваріуми
  2. Паркетна дошка
  3. Цегляний фасад
  4. Роторні дробарки
  5. Сучасна цегла