Проекти

Октябрь 19, 2014 – 10:25

Будівництво власного заміського будинку, завдання трудомістке, але при цьому цілком здійсненна. Перш за все, перед початком будівництва слід визначитися з матеріалом, з якого і буде побудований будинок. Від цього буде залежати багато чого, як довговічність будинку, так і рівень комфорту проживання в ньому. Наступним етапом після, має стати проектування будинку, це допоможе зберегти матеріальні кошти і час.

Если у Вас появилась необходимость в быстые сроки вывезти строительный мусор, то тут можно узнать про вывоз ТБО в Москве , мы срадостью поможем Вам минимизировать моральные и трудовые затраты, гарантируем качественно выполненую работу.

Проектування будинку і комунікацій

Види матеріалів застосовуваних для будівництва заміських будинків під ключ

На сьогоднішній день існує велика кількість варіацій матеріалів, для будівництва приватного домоволодіння. Більшою мірою при виборі варіанту все залежить від матеріальних можливостей. Нижче будуть представлені найбільш оптимальні варіанти, що мають порівняно не велику вартість, при цьому залишаючись теплими і комфортними:

Будинки побудовані з піноблоків, є найбільш оптимальним вибором у співвідношенні ціна і якості. В даному випадку особливу увагу слід приділити застосовуваним матеріалам. При виборі піноблоків варто обов'язково звернути уваги, на співвідношення кількості «бульбашок» в бетоні, чим їх більше, тим краще побудований будинок буде зберігати тепло, хоча при цьому буде менш міцним і навпаки;

Найбільш бюджетним і швидким по будівництву варіантом, є каркасний будинок. При вирішенні зведення такого будинку, найважливіше це зробити точний розрахунок стиків всіх деталей. Справа в тому, що навіть при найменшій НЕ точності, при різких поривах вітру та інших зовнішніх факторах буде чути скрип, утворений в місцях не щільною стикування;

Будинки побудовані з клеєного бруса, володію всіма, тепло-сохраняющими якостями дерев'яного будинку, але при цьому мають ряд переваг в порівнянні, з будинками з оциліндрованих колод. Після побудови ці будинки вимагають, деякого часу для усадки (природного висихання деревини), з цієї причини підведення комунікацій, краще відкласти на 6-7 місяців.

Похожие статьи:

  1. Заміське будівництво цегельного будинку
  2. Етапи будівництва будинків із цегли.
  3. Етапи будівництва цегельного заміського будинку
  4. Поетапне будівництво цегельного будинку