Готові Проекти Будинків Цеглини Фото

Проекти кам'яних будинків

Апрель 19, 2014 – 10:24

внести в проект дополнения

Будівництво кам'яного будинку або котеджу починається з вибору проектної документації.Втім, це зауваження справедливо для будь-якого процесу зведення будівлі або споруди.Саме від правильності зробленого вибору залежить майбутній комфорт, безпеку і ергономічність житлового будинку.

 

в нашому каталозі представлені численними готові проекти двоповерхових і одноповерхових будинків з газосилікатних блоків, газобетону і піноблоків.Нами розроблено величезну кількість креслень та ескізів будов з гаражем, мансардою та цокольним поверхом.У нас ви завжди зможете знайти відповідний для будівництва проект.

 

Також доступна послуга з перепланування і зміни деяких конструктивних деталей.Всі варіанти переробки не повинні стосуватися несучих конструкцій. Це може стати причиною зниження ступеня безпеки будівлі і скорочення терміну його експлуатації.На фото й в 3D ескізах можна подивитися - як виглядатиме споруда в реальності.

 

Ми не виставляємо ціни на ескізні проекти у зв'язку з тим, що продажем без укладення договору на будівництво та окремими послугами з проектування займаємося тільки у виняткових випадках.Всі клієнти, які замовили будівництво будинку, отримують проект з газобетону або іншого стінового матеріалу абсолютно безкоштовно.

Источник: www.dom-skazka.ru

Возможно, вам понравится:

Проект заміського будинку (з
Проект заміського будинку (з

В Іжевську приватник зруйнував будівлю XIX - 33LIVE.RU
У фотостудії приєднується клієнт: - Зробіть мені, будь ласка, фотографії з цього фільму.- 9х12? ..

Похожие статьи:

  1. Дизайн Проект Кирпичного Будинки
  2. Цегляні Дачні Будинки Проекти Фото
  3. Проекти Будинків Цегляні 1Етажние
  4. Типові Проекти Будинків Цеглини
  5. Іміджеві проекти будинків з плоским дахом