Кімната з каміном в сучасному будинку

Июль 24, 2015 – 19:46

З давніх часів в будинках відводилося місце каміна. Він вважався центром будинку або навіть його серцем, а не тільки джерелом обігріву.

Маркетинг-центр "ДАЛІ" робить світлові вивіски тернопіль будь-якої складності.

Всім відома давня мудрість, що можна довго дивитися на вогонь, воду і на те, як інші працюють. Камін - це рішення дивитися на вогонь, не виходячи з дому. І цей елемент інтер'єру сьогодні користується великим попитом.
Камін - це європейський винахід, так як там не такі суворі зими, як у наc. У нашому ж кліматі завжди в пошані була російська піч, що дозволяє довго зберігати тепло. Але зараз камін купують швидше для створення атмосфери затишку та комфорту, ніж для обігріву.
Раніше була можливість установки каміна тільки в заміському котеджі, але сучасні моделі підходять і для квартир в місті. Величезний асортимент видів, представлених на ринку, дозволяє вибрати камін, який органічно впишеться в будь інтер'єрний стиль приміщення.

Давайте зупинимося докладніше на виборі місця для каміна. Звичайно, найбільш доречний камін в заміському будинку, оскільки будь камін не встановиш в міській квартирі, його установка вимагає дотримання деяких технічних умов. Наприклад, для установки каміна в міській квартирі треба отримувати дозвіл, і Ваша квартира повинна знаходитися на останньому поверсі, також в будинку повинен бути димар і ще ряд необхідних умов. Але фахівці взагалі виступають проти установки дров'яного каміна в квартирі.
Зазвичай камін розташований у їдальні, вітальні або холі, але можна і створити окремий камінний зал. Для обладнання домашнього вогнища підійде кімната площею більше 20-ти кв. м без комунікацій, з міцним підлогою і вентиляцією. Але для установки каміна не підійде кімната з протягами і не має постійну температуру, до таких кімнатах можна віднести коридори та майданчики біля східців.
Меблі в кімнаті з каміном можна розміщувати не ближче ніж півтора метра від нього. Тут можна поставити затишне крісло, диван, шафа купе, додатковий комфорт допоможе створити килим з пухнастим ворсом на підлозі або недбало кинута ведмежа шкура. Ось Ваш камінний зал уже й готовий до прийому гостей і родичів.

Похожие статьи:

  1. Проекти прибудов до цегляного будинку
  2. Фундамент для цегляного будинку
  3. Проводка в цегляному будинку