Кращі ідеї, як оновити кухню своїми руками

Ноябрь 28, 2016 – 15:10

Кухня потребує періодичного оновлення, але це може бути досить витратним заняттям. Тому, коли справа доходить до благоустрою кухонного простору, багато любителів дизайну шукають проекти, які можна реалізувати самостійно. Є чимало способів взяти справу в свої руки самостійно перетворивши кухонний простір. Від переробки фартухів до поновлення кухонної шафи, можливості безмежні. Ми Вам доведемо, що стиль і функціональність можуть йти рука об руку в питанні поновлення кухні.

На інформаційному порталі "Українська правда" Ви можете ознайомитися з меблевим iнтернет магазином Lamelio. Щоб ваш будинок був затишним і комфортним, магазин мебели Ламеліо надасть вам широкий вибір. Гарантується якість і надійність продукції, менеджери допоможуть вам визначитися з вибором.

Оновити кухню своїми руками. Рішення для скіналі
Почнемо з ідей з оновлення кухонного фартуха. Іноді достатньо всього трохи фарби, щоб повністю перетворити простір. Обридлу або втратила вигляд кахельну плитку, якою викладений фартух. Можна підправити спеціальними матеріалами покрити фарбою вподобаного, придатного для нового дизайну, кольору.

Фартух можна зробити з пластин фанери, обтягнутих тканиною і захищений загартованим склом. Тканина додасть колір і малюнок, а скло не дасть забруднитися від бризок.

Оновити кухню своїми руками. робоча стільниця
Робоча поверхня кухні може задати тон всьому кулінарному простору. Якщо бюджет не дозволяє замінити стільницю, то спробуйте її переробити! Бетон створює нейтральний, сучасний вигляд. Бетоном можна покрити вже існуючу стільницю, щоб надати їй новий вигляд.

Наступний спосіб поновлення стільниці - покрити зверху міцної плівкою, що самоклеїться з малюнком, що нагадує структуру натурального каменю, наприклад мармуру або граніту.

Оновити кухню своїми руками. Кухонні шафи
Коли бюджет не дозволяє замінити вже набридлі шафи, який кращий спосіб вибрати для їх стильного оновлення? Одне з можливих рішень: пофарбувати.
Подібно до того, як яскраво забарвлений фартух вразив нас в попередньому розділі, цей смарагдовий острів показує, як його перетворення в сміливий відтінок може створити елегантний, яскравий координаційний центр.


Освіжити кухню досить просто! Перефарбуйте дерев'яні шафи в білий колір, Ви побачите, наскільки легше, чистіше світліше стане все кухонне простір.

Часом досить зовсім прибрати з однієї зі стін шафи, замінивши їх відкритими полицями. Звичайно, таке рішення повинно бути досить зваженим, оскільки доведеться позбутися не тільки від звичних навісних шаф, але від кахельної плитки, яка може погіршити простір. Але це того варто, якщо додати шикарний відкритий стелаж.

Оновити кухню своїми руками. Спеціальні штрихи
Час завершити вигляд за допомогою деталей. Навіть якщо Ви можете оновити тільки один елемент в кухні, вибирайте його з розумом. Таким чином, Ви зможете надати кухонного простору новий вид. Спробуйте замінити ручки на висувних ящиках. Вибираючи в якості матеріалу латунь, Ви додасте кухні шляхетний блиск.

Безумовно, тенденція тонування позолотою є трендом при оформленні кухонного простору. У цій кімнаті золоті відтінки є у великій кількості на робочій поверхні, фартусі і підлогове покриття. Залишилося підкреслити дизайн кольором латунних ручок і золотом столових приладів.

Навіть просте оновлення у вигляді сітки на стіні, де можна підвісити кухонне начиння, може додати стиль додати функціональність кухні, звільнивши робочі поверхні і простір шафи.

На закінчення хотілося б відзначити, що не варто забувати, що дрібниці мають велике значення. Такі деталі, як красиво оформлені полки, оновлений світильник чи новий кран можуть творити чудеса. Навіть невелике оновлення кухні зробить її набагато цікавіше!

Похожие статьи:

  1. Встановити вікно своїми руками
  2. Будинок з цегли своїми руками
  3. Установка накладок на двері своїми руками
  4. Цегляні стіни будинку своїми руками
  5. Шиємо фартух для кухні своїми руками