МДФ панелі в обробці стін

Июль 28, 2017 – 10:16

Важливою перевагою МДФ панелей можна назвати простоту і невибагливість монтажних робіт. З цим завданням впоратися можна легко, навіть не маючи спеціальних навичок. Ця категорія матеріалів не вимагає підготовки поверхні і попередньої обробки. Сам по собі процес є фінішною обробкою, до того ж в порівнянні з гіпсокартоном, ще й малопильной. У разі ремонту або демонтажу, можна легко зняти все покриття МДФ або окрему панель.

Вы можете заказать квартирный ремонт в новом доме по выгодной цене.

Панелі МДФ можуть забезпечити приміщенню хорошу теплоізоляцію, в першу чергу це стосується зовнішніх стін. Мити панелі можна звичайною вологою серветкою. Вартість МДФ панелей досить доступна, до того ж потрібно врахувати, що матеріал екологічно безпечний, довговічний і має широкий колірний асортимент.

Що стосується недоліків, то потрібно зазначити, що МДФ недостатньо стійкий до вологи, тому що дерево залишається деревом; запас міцності теж не великий, але пошкоджену панель легко замінити; і з вогнем слід бути акуратніше, тому що МДФ піддаються горінню.

Конструкції з МДФ панелей використовують не тільки для оздоблення стін, але і в якості додаткового матеріалу: для створення поверхні під основне покриття підлоги, а також для обрешітки покрівлі. До того ж цей матеріал застосовують для виготовлення підвісних стель і ламінату, а також в меблевому виробництві.

Листові МДФ панелі бувають трьох видів: ламіновані, покриті шпоном і пофарбовані. При ламінуванні поверхню панелей покривають плівкою ПВХ, при шпона наклеюється на поверхню виробів шпон цінних деревних порід. Фарбування додає матеріалу естетичний вигляд.

Похожие статьи:

  1. МДФ панелі в обробці стін
  2. Технології обробки стелі
  3. Дизайн в класичному стилі
  4. Ковані ворота і хвіртки
  5. Де купити шпалери для стін?
  6. Технології обробки стелі