Монтаж натяжних стель - принцип установки

Май 5, 2017 – 09:33

Одним із сучасних і поширених видів стельових конструкцій є натяжні стелі . При цьому важливо не тільки правильно вибрати матеріал полотна, але і провести монтаж натяжних стель в повній відповідності з технологією, а цей фактор безпосередньо залежить від кваліфікації і досвіду практичної роботи майстрів, що виконують роботу. При цьому для того, щоб розуміти, наскільки правильно виконуються роботи, необхідно знати основні принципи монтажу.

Надежные и качественные натяжные потолки монтаж осуществляют профессионалы.

Технологія установки залежить від двох базових параметрів:

типу полотна: пластиковий (полівінілхлорид ПВХ) або тканинний (поліефірна тканина);

тип кріплення (гарпунна, штапікового або кліпсовой система).

При виборі організації, що займається установкою натяжних стель, можна скористатися послугами пошукових систем. За запитом ви отримаєте список організацій, що займаються даними роботами у Вашому місті. При цьому перш, ніж звертатися в конкретну компанію, можна попередньо почитати відгуки про роботу організації на відповідних порталах або форумах.

Незалежно від монтують організації, типу полотна і кріплення, принцип установки залишається незмінним.

На першому етапі наноситься розмітка - нульові точки, за якими проводиться монтаж багета. Нульові точки встановлюються на заданій відстані від чорнового стелі з використанням рівня (водяного рівня) і шнурівки, за допомогою якої відбивається горизонтальна лінія по всьому периметру. Цю ж операцію можна виконати з використанням лазерного рівня.

Після по розмічених горизонтальних лініях проводиться монтаж профілю (багета). У нижніх точках багета по кутах (хрест на хрест, поєднуючи протилежні кути) натягують нитку. Це базовий рівень, за яким здійснюється монтаж різних стельових систем, що встановлюються в ніші між чорновим стелею і натяжним полотном. У більшості випадків це освітлювальні прилади, може бути система кондиціонування канального типу та інші комунікації або обладнання.

При монтажі поливинилхлоридного натяжної стелі необхідно нагріти повітря в приміщенні до п'ятдесяти градусів за Цельсієм. Для цієї мети використовується промисловий фен або теплова гармата.

На другому етапі ПВХ полотно розігрівається до сімдесяти градусів за Цельсієм, завдяки чому матеріал стає досить м'яким і еластичним, що полегшується монтаж. Полотно з поліефірної тканини при монтажі не нагрівається.

Потім проводиться розтягування і заправка полотна в багет з використання спеціального інструменту. Від майстра вимагає вправність, кваліфікація і досвід практичної роботи, щоб поверхня виходила ідеальна рівна, без вад. При цьому відзначимо той факт, що гарпунна (для ПВХ полотна), штапікового і кліпсовой (для поліефірного полотна) системи кріплення розрізняються по конструкції і способу фіксації полотна в багет, і це необхідно враховувати при монтажі натяжних стель.

Похожие статьи:

  1. Монтаж і заміна електропроводки
  2. Вывоз строительного мусора в Киеве
  3. Террасная доска в строительстве
  4. Монтаж секційних воріт: що потрібно знати?
  5. Робимо розрахунок цегли на будинок