Монтаж і заміна електропроводки

Июль 25, 2017 – 14:00

Кожному жителю квартири або будинку потрібно електрику. Без нього не будуть висвітлюватися приміщення, працювати електроприлади і так далі. Для цього і існує спеціальна електропроводка з розрахунком потужності і перетину кабелю, яка розлучається від розподільного щита по квартирах або дому. Зміна електричної проводки, як правило, здійснюється за допомогою кабелів виготовлених з міді, які мають найбільш ефективні експлуатаційні характеристики, ніж їх алюмінієві аналоги. Існує всього два види монтажу електропроводки: прихований і відкритий.

Профессиональный монтаж электропроводки Вы можете заказать у нас по лучшей цене.

ВІДКРИТИЙ МОНТАЖ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОВОДІВ

Цей вид монтажу здійснюється дуже просто - кабель проводиться відкрито зовні, для чого немає необхідності руйнувати стіни, після чого він просто ховається в спеціальні пластикові кабель-канали, для більш приємного зовнішнього вигляду.

ПРИХОВАНИЙ МОНТАЖ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОВОДІВ

Таку укладання електропроводки здійснити набагато складніше, тому що необхідно створювати штроби для кабелю всередині стіни, а це дуже довга, курна і важка робота. Звідси і виникає дорожнеча даного процесу, але природно все окупається з лишком, відсутністю помітності проводів на стіні. Найкраще, зробити це до або в процесі ремонту.

ЗАМІНА ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ

Одним з найважчих питань в роботі з проводкою - її заміна на нову. Адже коли вона потрібна, це само собою говорить про те, що електропроводка в аварійному стані: це трухляві, гнилі жили в проводах, а також порушення ізоляції жил проводів, що тягне за собою обрив жили або пробою ізоляції. Процес витягування і повної заміни проводів завдання непросте.

Похожие статьи:

  1. Дизайн Проект Кирпичного Будинки
  2. Типові Проекти Будинків Цеглини
  3. Банні печі з вогнетривкої цегли
  4. КОРОТКІ ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ
  5. Цегляний будинок з великим гаражем