Натяжні стелі в зал і кімнати

Июль 19, 2017 – 20:23

Найважливіша частина будь-якого житла-це зал або вітальня. Тут приймають гостей, в ньому збирається вся родина у вільний час. І в Ваших силах зробити це приміщення комфортним і затишним. Сучасні технології допомагають нам в цьому.

Желаете установить натяжные потолки, у нас Вы можете узнать как выбрать натяжной потолок и заказать его по лучшей цене.

Поговоримо про натяжні стелі в залі і їх здатності змінювати реальність.

За допомогою підвісної стелі в залі ми можемо збільшити простір кімнати, зробити його ширше і вище. Для цього можна використовувати дзеркальна стеля з безліччю маленьких світильників, світло яких буде відображатися в стелі, переломлюватися і розширювати простір.

А можна застосувати ширяє натяжна стеля в залі зі світлодіодами. Традиційні люстри роблять приміщення ще нижче. Світлодіодні світяться натяжні стелі в залі створять ефект другого поверху.

Якщо в залі погане природне освітлення, в нього рідко заглядає сонце, то замовляємо подвійний світиться стелю в зал або ж натяжна стеля в залі робимо зі світлого глянцю, з красивою люстрою в центрі.

Використовуючи зонування, ми розділимо зал на секції. Для цього встановимо натяжна дворівнева стеля.

Матова натяжна стеля підійде для оформлення залу в класичному стилі, натяжна глянцева стеля добре підійде для модерну і мінімалізму.

При виборі натяжної стелі в залі слід враховувати і колір. Чим нижче стелі, тим світліше забарвлення. Темний стелю підійде для високих кімнат.

Якщо кімната знаходиться на південній стороні, то натяжна стеля в ній варто робити в холодний тонах, це створить прохолоду влітку, і навпаки, якщо в залі не вистачає сонця, то стелю краще вибирати теплою забарвлення.

У залі можна проявити бурхливу фантазію і розбурхати уяву натяжними стелями з фотодруком, перфорацією, 3D печаткою. І звичайно ж можливі найпопулярніші варіанти натяжної стелі в залі - це зоряне небо і хмари. Що може бути красивіше неба?

Похожие статьи:

  1. Недоліки будинків із цегли
  2. Паркан для дачної ділянки
  3. Навіс з полікарбонату