Особливості будівництва будинку з цегли

Декабрь 13, 2015 – 21:39

Одними з найбільш надійних і візуально привабливих будинків є споруди з такого матеріалу, як цегла. Налагоджена система виробництва даного будматеріалу, його унікальні якості, відмінна можливість втілення майже будь-яких архітектурних ідей, звичайно ж, виносять цегла буквально на першу позицію ринку.

Всегда помогут благотворительные организации Украины, быстро и надежно.

Кладка стінних конструкцій даного різновиду будов є суцільною. Після цього стіни доповнюються різними деталями: морена деревина, натуральний камінь, а також цегла, що має різну фактуру і тону. Безумовно, зведення цього типу будов потребує дотримання особливих технологій, нормативів і правил кладки цегли. Необхідно також виділити відмінні теплоізоляційні характеристики цього популярного будматеріалу. Так, стінна конструкція з цегли за своїми показниками теплозбереження істотним чином перевершує стіну з дерева. Будівлі, зведені з використанням цього матеріалу, зберігають первозданний мікроклімат, що забезпечує тепло в холодну пору року і прохолоду в жарку.

Однак, поряд з сприятливими якостями цегляної продукції, необхідно знати і про її недоліках: висока теплоємність, підвищене вологопоглинання, що обумовлює розвиток цвілі і грибка всередині приміщення.

Самі заходи будівельного плану володіють особливою кліматичної залежністю, в кінцевому підсумку якої дуже неприємним є здійснення кладки восени і взимку, що обумовлюється практично миттєвим «схоплюванням» розчинів. Це, у свою чергу, не надає ніякої можливості для подальшої роботи. Також взимку і восени не бажано здійснювати зовнішні оздоблювальні роботи за допомогою так званого «мокрого» способу.


Забезпечення необхідних теплоізоляційних характеристик знаходиться в залежності від показників товщини стінних конструкцій, які ніколи не повинні бути менше п'ятдесяти одного сантиметра. З цієї простої причини велика частина фахівців радять застосовувати цегла для спорудження стінних конструкцій великих будов, які володіють площею від двохсот квадратних метрів.

На справжній момент зведення будинків з використанням цегли є досить дорогим заняттям.
Цегла являє собою популярний будівельний матеріал, який вироблений в штучних умовах. Він має цілий ряд різновидів: керамічна, силікатна і т.д. З цього випливає, що і призначення у різновидів цегли також розрізняється. Приміром, для будівництва великих будівель застосовується, як правило, повнотіла цегла облицювального типу.

Похожие статьи:

  1. Особливості будівництва будинку з цегли
  2. Чому популярне будівництво будинків з цегли.
  3. Будівництво будинку з цегли
  4. Будівництво будинку з цегли
  5. Етапи будівництва будинків із цегли.
  6. З чого почати будівництво будинку з нуля?