Особливості вибору освітлювальних приладів для натяжних стель

Апрель 12, 2018 – 12:25

Метою будь-якого косметичного ремонту є поліпшення зовнішнього вигляду житла, причому, бажано, щоб фінансові та фізичні затрати при цьому виявилися не дуже високими. Як правило, власники квартир в першу чергу приводять до ладу стіни, підлоги і стелі, тому що саме від їх зовнішнього вигляду залежить благовидий вид житла. Якщо дані поверхні виявляться прямолінійними і гладкими, то будь-який вид фінішної обробки буде на них дивитися красиво і акуратно. Останнім часом особливої популярності набули натяжні стелі, які славляться своїми високими властивостями міцності, естетичністю, а також відносною простотою монтажу. Але ось нюанс: освітлення тут відіграє особливу роль, а установка світлових приладів повинна проводитися у відповідності з особливими технічними нормами - через специфічних властивостей матеріалу.

Все самые свежие новости про жд вокзал донецк вы можете узнать на нашем сайте.

Конструкційні особливості натяжних стель такі, що вони дозволяють уникнути тривалих робіт по зачистці і вирівнюванню базових поверхонь, тому що всі дефекти будуть приховані від сторонніх очей за ідеально рівним полотном, натягнутим на алюмінієвому або пластиковому багеті (профілі).

Переваги натяжних стель незаперечні: вони відрізняються високим ступенем надійності, мають тривалий термін експлуатації, здатні витримувати дуже серйозні навантаження (що часто рятує житло від затоплення під час комунальних аварій), практично не вбирають запахи, відносно прості в плані монтажу. Ще за полотнище можна прибрати проводку, кабелі, будь-які неприємні шви. З недоліків слід зазначити, що такі стелі погано витримують низькі температурні режими, а також можуть бути легко пошкоджені необережним рухом якого-небудь гострого предмета. У зв'язку з цим виникає питання, як правильно підібрати і встановити освітлювальні прилади на натяжна стеля? Нічого складного тут немає, потрібно лише розібратися в нюансах.

Вибір освітлювальних приладів для натяжних стель має свої особливості. Це обумовлено тим, що в основі їх конструкції лежить поліефірне або ПВХ-полотно, яке встановлюють трохи нижче звичайного стелі, буквально на кілька сантиметрів. Матеріал, з якого виробляють ПВХ-полотнища, має підвищену чутливість до високих температур, і понад 80 С починає деформуватися, втрачати форму, інакше кажучи - розтягуватися. Якщо ж в будинку проводився монтаж конструкції з поліефірним полотном, то можна не побоюватися його деформацій. Однак існує інша проблема: колір тканини почне змінюватися. Швидше за все, на поверхні проступить виразна жовтизна або темні некрасиві плями. До слова сказати, якщо неправильно провести установку освітлювальних приладів, то результат виявиться настільки ж жалюгідним. Ось чому так важливо правильно підібрати світильники і люстри під натяжні стелі.

Виходячи з отриманих даних, при виборі і установці освітлювальних приладів на натяжна стеля слід враховувати кілька факторів:

- полотнище можна піддавати нагріванню, тому розташовувати лампи слід не впритул, а на деякій відстані від нього;

- при покупці електричних лампочок обов'язково звертайте увагу на їх потужність, так як не допускається перегрівання тканини;

- оптимальним стане придбання енергозберігаючих ламп, які хоч і коштують значно дорожче, але зате гарантують вам якісне освітлення та безпеку експлуатації натяжної стелі.

При виборі освітлювальних приладів зверніть особливу увагу на кріплення, які будуть встановлюватися не на натягнуте полотнище, а на базову поверхню. Вам доведеться заздалегідь продумати кількість ламп і їх місце розташування, так як тканина доведеться розрізати в місцях фіксації ламп до їх основі. Не варто купувати світильники, що мають занадто складну систему кріплення: такі моделі здатні піддати полотнище непотрібної деформації. Те ж стосується і ламп у формі плоских тарілок, так як вони встановлюються на тонке і ненадійне підстава, через що значно підвищується ризик перегрівання натяжної стелі.

Похожие статьи:

  1. Особливості проведення геологічних вишукувань
  2. Особливості механізованих штукатурних робіт
  3. Особливості внутрішньої обробки цегляного будинку
  4. Особливості проектів цегляних будинків з гаражем
  5. Особливості проектів цегляних будинків з гаражем