Підлогове покриття для дачі. Вибираємо оптимальний варіант

Май 2, 2016 – 20:15

Пол в дачному будинку - велика поверхня, що кидається в очі. Дача складається з декількох кімнат. Кожна відрізняється умовами експлуатації. Тому вибирати підлогове покриття для дачі варто з урахуванням деяких факторів.

Для своих клиентов Интернет-магазин напольных покрытий предлагает широкий выбор качественных напольных покрытий для вашего дома и квартир.

Для дачного приміщення характерна нестабільність температури і вологості. Особливо вона властива для будинків, в яких проживають сезонно. Взимку такі дачі не опалюється. А якщо опалення проходить, то не завжди. Хорошим рішенням стане використання в них підлогових покриттів, які не бояться зміни мікроклімату. У передпокої і кухні краще постелити лінолеум. Вибирати варто з асортименту лінолеуму комерційного типу. Це найміцніший і стійкий до навантажень вид підлогового покриття. Міцність - важливий критерій для підлоги в дачному будинку. Він є місцем збору галасливій компанії або великої кількості родичів і друзів.

Використовувати для сезонної дачі покриття для підлоги з натуральних матеріалів непрактично. Вони швидко прийдуть в непридатність, а витрачені на них кошти звернуться марною тратою. Пол ванної кімнати і туалету таких будинків краще покривати полівінілхлоридними плитками. Вони недорогі і розраховані на різні рівні навантажень. ПВХ панелі пролежать довго. Вони не схильні до дії вологи і важко спалахують.

Влітку люди приїжджають на дачу з надією відпочити від повсякденної суєти міста, розслабитися і зануритися в домашню атмосферу теплоти і спокою. Сприяє створенню такої обстановки в кімнатах дачі сезонного типу ламінат. Це штучний аналог паркету. Він не дорогий, має безліч варіацій дизайнів. Можна вибрати світлі дошки і зробити кімнату дачного будинку просторій і світлій. За допомогою ламінату темного кольору в дачному приміщенні створюється затишок і комфорт.


Вибирати підлогове покриття для дачі, в якій проживають постійно, слід з не меншою ретельністю. Будь-дачний будиночок відрізняється знаходженням в чистому місці, віддаленому від бруду і смогу міста. Чисте повітря без домішок не виключає потрапляння пилу на покриття для підлоги. Вона осідає на нього від дров, які несуть до печі або каміна. Заноситься до хати з саду. Тому підлогу в передпокої або коридорі бажано покривати матеріалами, несхильним глибокому вбирання бруду. Це лінолеум або плитка. Лінолеум відрізняє здатність протистояти будь-якій кількості води і бруду. Волога та бруд не вбираються в структуру покриття, з його поверхні легко видаляються. Вінілові або керамічні плитки також стійкі до впливу вологи. Їх застосування актуально і для ванної кімнати дачі.

Кімнати дачі потребують створення затишної атмосфери. Пол дачного будинку, що є місцем постійного проживання, можна покрити будь-якими штучними і натуральними матеріалами. Паркет і масив прекрасно вписуються в будь-яку кімнату дачі. Їх відрізняє екологічність, тому вони не псують чисте і свіже повітря дачного приміщення. Постелити можна і ламінат. У нього є свої переваги: він «не б'є по кишені», довговічний, красивий, імітує деревину, мармур, камінь або плитку. Перетворити кімнату дачі в затишний куточок можна за допомогою килимового покриття. Воно зробить підлогу м'яким і теплим.

Будь-яке підлогове покриття на дачі пролежить довго, якщо підібрано правильно.

Похожие статьи:

  1. Переваги використання модульних блок-контейнерів
  2. Вчимося вибирати твердопаливні котли тривалого горіння
  3. Підлогове покриття: матеріали та особливості їх експлуатації
  4. Підлогове покриття: матеріали та особливості їх експлуатації