дизайн

Ноябрь 19, 2014 – 19:04

Наша компания "Альтез" предлагает вашему вниманию широкий ассортимент фильтров и системы очистки воды для дома и коттеджей, каталог вы сможете просмотреть на нашем сайте http://вода.com.ua/katalog2.html , мы гарантируем надежность и качество по лучшим ценам.

На сьогоднішній день багато людей замислюються про будівництво котеджів. І дійсно багато плюсів в окремому, нехай і не великому, але своєму власному будиночку. Давно вже доведено, що люди, що живуть на свіжому повітрі або на березі моря мають здоров'я набагато міцніше, тих, хто знаходиться в загазованому місті.

Що треба для будівництва свого котеджу

Отже, для того щоб почати будівництво свого котеджу, потрібно в першу чергу визначитися де саме він буде знаходитися. Після чого купується ділянку, бажано, щоб котедж не займав весь периметр. Потім потрібно обговорити з усією родиною проект майбутньої будови, на цьому етапі дуже важливо прислухатися до кожного думку домочадців, навіть якщо серед них є малюки. В обговоренні мають бути вирішені ряд питань: кількість кімнат, на яку сторону виходять вікна, де яка кімната буде розташовуватися. Так само відразу необхідно продумати, де побудувати гараж. Потім всі свої побажання слід показати професіоналам і повністю довірити їм втілення вашої мрії на папері, тобто зробити проект будинку.

Як відомо будівництво - це завжди колосальні фінансові витрати. Економія можлива лише в одному випадку, якщо будівельні роботи виконуватимуться безпосередньо руками майбутніх щасливих володарів котеджу.

Після оформлення всіх паперових справ, можна приступати до будівництва котеджу.

Існують так звані, практичні поради, до яких бажано прислухатися.

Ось кілька з них:

1. не варто зменшувати товщину стін - це знизить міцність конструкції і зросте теплової витрата.

2. при зовнішній обробці стін не варто забувати про повітряномузазорі, це необхідно для того, щоб стіни «дихали».

3. для внутрішніх перегородок підійдуть блоки з пористого бетону.

4. предмети, які будуть підвішуватися до щитової або каркасної стіні котеджу, не повинні важити більше 20 кілограм.

В сучасний час вже доступні різні технології і прийоми для побудови будинку. Дуже популярними стали котеджі, побудовані за канадськими технологіями. Для каркаса будиночка вибирають висушену деревину, яку із зовнішнього боку закривають цементними плитами, в центрі яких знаходиться шар базальтового наповнювача. Слід пам'ятати про те, що при будівництві котеджу, потрібно використовувати тільки матеріали високої якості. Особливо це стосується матеріалів для покрівлі будинку.

Що потрібно знати про будівництво котеджів по канадським технологіям

Що потрібно знати про будівництво котеджів по канадським технологіям

По-перше, найпопулярнішим вважається платформний каркас. Це дозволяє прискорити будівництво будинку, а перед фіксуванням бруса його необхідно просочити спеціальним асептическим засобом, який не дозволяє процесам гниття зіпсувати матеріал.

По-друге, установка панелей здійснюється за допомогою спеціальних замків. До цього процесу необхідно підійти з великою акуратністю. По-третє, для зведення внутрішніх стін можна використовувати як панелі для зовнішніх стін, так і стандартні перегородки. По-четверте, оздоблювальний матеріал може бути будь-яким, на розсуд господаря.

Для підключення комунікацій в заміському котеджі спеціальних правил не існує, досить викликати кваліфікованого спеціаліста, який без праці впорається з поставленим завданням.

Похожие статьи:

  1. Чому популярне будівництво будинків з цегли.
  2. Поетапне будівництво цегельного будинку
  3. Консервація будівництва на зиму и Эко Техника