Порівняння газобетону і цегли для стін будинку.

Апрель 10, 2015 – 09:12

Який вибрати матеріал для стін при будівництві будинку? Багато хто задається цим питанням, перед тим як почати будівництво будинку для себе. Тому що від вибору матеріалу залежить вартість будівництва коробки будинку і відповідно фундамент по будинок. Тому необхідно зробити порівняння газобетону і цегли при виборі матеріалу для стін будинку.

Наша компания предлагает вашему вниманию широкий ассортимент затворов "Баттерфляй", каталог сможете просмотреть на сайте http://atlantacity.com.ua/zaporno-reguliruyushchaya-armatura/batterflyay/. Мы гарантируем надежность и качественность по доступным ценам.

Газобетон - пористий бетон, що отримується з суміші піску, води і газообразующих добавок.
Цегла - керамічна пустотіла, отриманий в результаті випалення в печі глини і супутні суміші.
Природно необхідно порівняти показники газобетону і цегли. Порівнювати будемо за наступними показниками.

- Теплопровідність газобетону і цегли

- Морозостійкість цегли та газобетону

- Водопоглинання цегли і газобетону

- Вогнестійкість газобетону і цегли
Кожен з цих показників при порівнянні газобетону і цегли важливий і допоможе вам розібратися, який матеріал вигідний для вас у вашому випадку. Вибір матеріалу може залежати від географічного місця розташування вашого будинку, там, де буде будівництво будинку. Залежить від конструктиву будинку - одноповерховий будинок або багатоповерховий будинок.
Дуже важливо. Якщо ви заздалегідь визначитеся з матеріалом стін ще до замовлення проекту, то проект ви будете замовляти вже під конкретний матеріал. Наприклад, взяти будинок з газобетону будівництво до 2 поверхів - один конструктив, будівництво більше двох поверхів вже інший, з'являється монолітний каркас з бетону (колони і ригеля, а газобетон грає роль заповнювача).

Похожие статьи:

  1. Утеплення зовнішніх стін будинку
  2. Природні матеріали для будівництва будинку.
  3. Які вікна вибрати для свого будинку
  4. Поетапне будівництво цегельного будинку
  5. Проекти Двоповерхових Цегельних Будинків