Поради по роботі з гіпсокартоном

Декабрь 7, 2017 – 06:43

У даній статті хочеться поговорити про такий будівельному матеріалі, як гіпсокартон. Останнім часом його все частіше використовують в різних внутрішніх роботах для обробки приміщень.

Качественный ремонт гостиных по лучшим ценам.

Багатьом здається, що працювати з гіпсокартоном дуже просто, але це не завжди так. Будь-яка робота з боку здається легкою, але коли її виконуєш самостійно, розумієш, що це досить складно, так як тут потрібна точність і практичні навички роботи. І так, зупинимося на його використанні докладніше.

Перед тим, як приступити до роботи з гіпсокартоном, потрібно розрахувати його точну кількість для ремонту конкретного приміщення. Адже вам не потрібні залишки гіпсокартону після закінчення ремонту? Та й нестача пари листів теж створить певні труднощі і затримає роботу.

Для того, щоб з'ясувати необхідну кількість гіпсокартону для виконання ремонтних робіт, потрібно порахувати площа всіх оброблюваних поверхонь з урахуванням наявних в кімнаті прорізів, а потім додати до цієї площі ще 5-7% на обріз і невеликий запас. Більше не варто, так як при замовленні гіпсокартону потрібно розуміти, що він продається певними розмірами, тому замовляючи їх в магазині, ви в будь-якому випадку ще додасте трохи, щоб вийшли повні листи гіпсокартону.

Купивши необхідну кількість матеріалу, не забудьте придбати супутні матеріали, без яких ви не зможете монтувати гіпсокартон. До них відносять такі кріпильні гвинти, саморізи, цвяхи, металеві профільні напрямні, полімерна стрічка і шпаклівка. Також придбайте всі необхідні інструменти для того, щоб ви могли без проблем змонтувати гіпсокартон. Всі ці та інші оздоблювальні матеріали для ремонту можна замовити і купити тут , в магазині Альтус, який знаходиться в Ростові-на-Дону. В інтернет-магазині Альтус представлений широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, а також необхідні для виконання ремонту інструменти.

Ось тепер у нас все є, і ми можемо приступити до роботи з гірсокартоном. Для початку вам варто закріпити напрямні, на які ви будете кріпити листи гіпсокартону. Вони повинні розташовуватися на одному рівні щодо один одного. Між собою ці напрямні повинні знаходитися на відстані не більше, ніж 50-70 сантиметрів. Прикріплюючи листи гіпсокартону до напрямних, не забувайте, що їх не варто зайвий раз різати, а використовувати якомога більше цілими листами. Не забувайте, що ГКЛ щодо тендітні і їх слід монтувати дуже обережно. Різати гіпсокартон слід спеціальним ножем для різання. Саморізи варто закручувати так, щоб вони не виступали поверх поверхні, а навіть трохи були втиснули, але при цьому не перетягнуті. Закінчивши кріплення гіпсокартону, ви можете приступити до шпаклювання стиків з'єднання і капелюшків саморізів. Після того, як шпаклівка висохне, можна приступити до затирання поверхні, проводячи її в ідеальний вигляд. І на завершення проводять фінішну обробку: фарбування, поклейку шпалер та інші.

Похожие статьи:

  1. ​Потолок из гипсокартона
  2. Дачний будинок з газобетону
  3. Переваги даху з профнастилу
  4. Будинки 2 поверху з гаражем