Проект будинку до 100 кв для дачі

Апрель 5, 2016 – 08:42

Бажання придбати дачну ділянку виникало і виникає практично у кожного жителя міської квартири. Хтось хоче використовувати землю для вирощування екологічно чистих овочів і фруктів, кому-то ділянку потрібен для пікніків за містом, але незалежно від мотивації і ті, і інші, звичайно, планують звести на ділянці невеликий, але затишний будиночок, в якому можна було б відпочити і переночувати при необхідності. Тому перше, що треба зробити після покупки ділянки, вибрати проект будинку до 100 кв - ідеальний варіант для дачі!

Чтобы сделать правильные ставки, Вам поможет http://markontora.info/rezultaty-i-statistika-v-bk-marafon/, гарантируется надежность.

Дачний будинок слід розглядати в тісному зв'язку з самим ділянкою та його призначенням. Дачні ділянки, як правило, невеликі, тому і будинок, природно, повинен бути невеликим: проект будинку до 100 кв - саме те, що треба. Але і 100 кв в одному рівні - це занадто багато для дачної ділянки, треба ж ще місце для грядок і саду залишити, иили для патіо і альтанки (а краще баньки!), Тому одноповерхові варіанти для дачі відразу відкидаємо і дивимося на будинки в двох рівнях.


Однак і дворівневі будинку пропонують нам два альтернативних варіанти: повногабаритний другий поверх або мансарда. Якщо для житлового будинку повноцінний другий поверх ще якось виправданий, то для дачного будинку, де перебування тільки сезонне, в такому другому поверсі просто немає сенсу, як і немає сенсу збільшувати витрати на його зведення. Оптимальний проект дачного будинку - це проект будинку до 100 кв з мансардою: компактно, раціонально і недорого.

Тепер давайте визначимося, що нам треба всередині, і що з цього «треба» може вмістити в себе проект будинку до 100 кв в Краснодарському краї. Стандартний блок кухня / їдальня / вітальня. Хоч постійно ви в будинку живете, хоч періодично в ньому зупиняєтеся, а їсти хочеться завжди, тому кухня і їдальня, природно, і в дачному будинку потрібні. Вітальня теж потрібна - це місце відпочинку, без нього ніяк. Коротше, все це треба, питання в якому вигляді? Зазвичай проект будинку до 100 кв все це об'єднує в єдиний простір, що є правильно - місця виходить багато, а розподілити його можна вже інтер'єром на свій розсуд.

Що ще нам треба в дачному будинку? Звичайно, потрібні спальні кімнати, але не багато, адже на дачу далеко не завжди сім'я виїжджає в повному складі. Але це питання вже вирішується індивідуально, дивіться самі. Вже точно не потрібні великі спальні, ми ж говоримо про тимчасове перебування в будинку, а не про постійне проживання, тому проект будинку до 100 кв цілком може дозволити собі компактність спальних кімнат.

Ось практично і все: більшого проект будинку до 100 кв запропонувати, швидше за все, не зможе. Але більшого дачного будинку начебто і не треба. Чи не потрібна котельня - опалення замінює камін або електричні теплі підлоги; не потрібен кабінет - на дачі не до роботи; не потрібна гостьова кімната - досить дивана у вітальні; одним словом, в додаткових приміщеннях необхідності на дачі немає, а основні проект будинку до 100 кв вміщує легко!

Похожие статьи:

  1. Проект Будинку 8 жовтня Цегляний
  2. Проект будинку з мансардою
  3. Проекти будинків до 100 м2 - р
  4. Проект будинку з гаражем