Проекти будинків з підвалом для будівництва дачі

Март 26, 2016 – 23:16

Наскільки необхідний підвал в дачному будинку? Чи варто для будівництва дачі використовувати проекти будинків з підвалом або можна спокійно обійтися і без цокольного поверху? Чи завжди взагалі можливо використовувати в Краснодарському краї проекти будинків з цоколем? Питань багато, почнемо розбиратися.

Самая выгодная цена на корма для свиней только у нас. Гарантируется надежность и качество.

І почнемо ми не з «потрібно», а з «чи можна». Проекти будинків з підвалом підходять не для всіх ділянок. Теоретично такі будинки можна побудувати скрізь, але на практиці може вийти, що спорудження підземного поверху буде коштувати дорожче, ніж зведення надземної частини будинку. Так відбувається, якщо грунтові води підходять близько до поверхні землі: на такій ділянці будинок з підвалом побудувати можна, але навряд чи потрібно - занадто дорого і клопітно.

Чи необхідний підвал в дачному будинку або можна обійтися без нього? Звичайно, можна обійтися і без підвалу, але якщо є можливість його облаштувати, то чому б і ні? Площа забудови у дачних будинків повинна бути невеликою, взагалі на дачі під всілякі будови не повинно відводитися багато місця. Візьмімо банальний гараж: зробити його окремо стоїть або у вигляді прибудови - витратити дорогоцінний місце, а проекти будинків з цоколем дозволять «заховати» автомобіль під землею. Аналогічна ситуація зі зберіганням садових інструментів та інвентарю: з метою економії землі краще не будувати окремий сарай, а відвести місце для граблів, тяпок і газонокосарок в цокольному поверсі.


Улюблене призначення підвалу у дачників - зберігання врожаю та консервації. Знову ж таки, навіщо робити окремий льох, якщо можна використовувати проекти будинків з підвалом?

Однак не для всіх дача - це садово-городні роботи, багато перетворюють свою ділянку в прекрасне місце відпочинку за межами міста. Зберігати інструмент не треба, урожай теж, значить не потрібен і цокольний поверх? Не зовсім. У заповзятливих городян проекти будинків з цоколем знаходять інше застосування: тут можна обладнати приміщення, які дозволяють урізноманітнити відпочинок, наприклад, сауну, тренажерний зал або більярдну - що вам і вашим друзям ближче, то і робіть.

Одним словом, скільки людей, стільки й думок. Варіантів, як використовувати проекти будинків з цоколем стільки ж, скільки і власників подібних дач - кожен вирішує по-своєму, що влаштувати під землею, але навряд чи у кого-то, у кого є підвал, ця підземна частина будинку залишається незатребуваною взагалі. Висновок можна зробити тільки один: якщо фінанси і ділянку дозволяють, купуйте проекти будинків з підвалом - не пошкодуєте. Тільки заздалегідь визначитеся з його призначенням - це враховується при створенні індивідуального проекту або адаптації готового рішення.

Похожие статьи:

  1. Проекти будинків з ЦЕГЛИ и купить плодовые деревья
  2. Який матеріал вибрати для будівництва дачі
  3. Проекти будинків з піноблоків - оздоблення фасаду
  4. Проекти будинків із цегли двоповерхові
  5. Проекти Будинків з Гаражем з Цеглини