Скільки коштує побудувати цегляний будинок

Май 29, 2015 – 10:40

Цегляний будинок у всі часи асоціюється з достатком і довговічністю. Однак багатьох лякають очікування високої вартості не тільки самого будівельного матеріалу, але майбутніх робіт. Так скільки коштує побудувати цегляний будинок сьогодні?

На нашем сайте www.sam-dom.com.ua/catalog/metallocherepitsa представлен большой выбор металлоцерепицы по самым выгодным ценам.

Для правильного підрахунку вартості будівництва цегляного будинку потрібно врахувати, що повна ціна формується з сукупної вартості таких пунктів:

Вартість складання проекту будівництва будинку.
Вартість роботи виконроба та інших робітників.
Вартість будівельних матеріалів.

Перед будівництвом цегляного будинку потрібно попередньо визначити конструкцію споруди. По-перше, чим складніше форма будинку - уступи, виїмки, башточки - тим більше цегли потрібно, отже, ціна буде більше. По-друге, якість цегли також має значення. Для зведення стін переважно використовувати керамічний або силікатна цегла.
Цегла випускається в двох основних видах: будівельний або лицьової. Він має велику теплопровідність і теплоємність, що вимагає додаткового опалення будинку в холодну пору року. Для збереження тепла слід додатково утеплювати стіни або ж робити їх занадто товстими, що, відповідно, збільшує кількість використовуваного цегли.
Далеко не всі можуть дозволити собі будувати будинок повністю з цегли. Тому при будівництві часто використовується комбінована коробка: облицювання з цегли, і каркас зі сталі з утеплювачем або залізобетону. Це значно скорочує витрати на будівництво будинку.
Одним з головних завдань за підрахунком вартості зведення цегляного будинку стає визначення, скільки саме цегли буде потрібно для цього:


На кількість цегли впливає варіант кладки. Якщо планується звести будинок тільки з цегли, без застосування інших конструкцій, то кладка цегли виробляється в 4-5 рядів. При будівлі комбінованої коробки будинку зовнішню стіну викладають в 2 ряди. Це економить кількість цегли в 2-3 рази.
Потрібно провести точний підрахунок: визначити периметр будівлі, висоту стін з урахуванням кількості планованих поверхів будинку. Твір периметра будівлі на його висоту стане загальною сумою площі стін майбутнього будинку.
Кожен вид цегли має власне значення за кількістю одиниць будматеріалу, що містяться в 1 кв. м з урахуванням з'єднувального розчину. Кількість цегли необхідно помножити на значення площі і на вартість 1 цегли. Таким чином, буде отримана приблизна ціна за зведення цегляного будинку.
Є можливість заощадити на покупці основного будівельного матеріалу: провести розрахунки заздалегідь, і за півроку до будівництва замовити у заводу партію цегли за зниженими цінами. При замовленні виробник цегли зобов'язаний мати сертифікат на що випускається будівельний матеріал.

Сезонним коливанням цін схильні не тільки цеглу, але і інші будівельні матеріали. Тому бажано передбачити на ділянці можливість зберігання будматеріалів або ж домовитися з постачальниками про відкладену доставці.

Підрахунки, скільки будує побудувати цегляний будинок, показують, що вартість цегли становить від 10 до 15% ціни за повне зведення будинку. Як правило, ціни на середній двоповерховий цегляний будинок коливаються в районі 80-100 тисяч доларів.

Похожие статьи:

  1. Що потрібно знати, щоб побудувати цегельний будинок
  2. Чим штукатурити цегляний будинок
  3. Чому краще будувати цегляні будинки
  4. Як дешево побудувати будинок