Стильна і оригінальна паркетна дошка

Август 30, 2016 – 10:08

Починаючи ремонтні роботи в будинку або ж в офісі, кожен покупець намагається підібрати для себе тільки лише найкращі, професійні та високоякісні матеріали, щоб можна було з їх допомогою втілити в реальність задумане проект.

на сайте компании «СПД Медловский» Вы можете купить паркетную доску недорого для своего пола.

Високою якістю володіє паркетна дошка, яка крім усього іншого також відображає всі найкращі якості натуральних і природних підлогових покриттів.

Така паркетна дошка є стильним, сучасним, а також надзвичайно економічним і недорогим покриттям підлоги.

Паркетна дошка використовується в багатьох житлових приміщеннях, а також в офісах, тому як вона славиться своєю міцністю і надійністю. Дане чудове підлогове покриття відрізняється досить хорошими характеристиками надійності і довговічності.

На виробництві абсолютно кожна окрема панель проходить дуже ретельну особливу процедуру обробки. Завдяки наявності саме такої обробки все планки наділяються спеціальними властивостями стійкості перед різними механічними і фізичними впливами, перед негативними впливами вологості і різних перепадів температур.

Як проводиться паркетна дошка
У виробництві такої паркетної дошки використовуються тільки надзвичайно якісна натуральна і природна деревина. При виготовленні даного виду підлогового покриття використовуються такі породи дерева, як: дуб, ясен, вишня, саппеле, мербау і деякі інші.

Паркетна дошка має певну класичну структуру, яка складається з трьох різних шарів. Перший або ж самий верхній шар виготовляється з деревини міцних натуральних шляхетних порід дерева, а саме такого як: дуб, ясен, ятоба, вишня, і деяких інших. Середній шар неодмінно виготовляється тільки з деревини хвойних порід. Плашки цього шару розташовані строго перпендикулярно щодо верхнього і нижнього шару. Дане оптимальне рішення дозволяє надати додаткову міцність, фортеця і надійність підлозі. Нижній шар повністю виготовлений зі спеціальних рейок хвойних рослин.


Кожна окрема дошка піддається ретельному багатоступінчатому процесу обробки. На виробництві кожна спеціальна планка кілька разів ретельно розкривається лаком, при цьому після нанесення кожного наступного шару, вона висушується в спеціальній ультрафіолетової камері. Допускається додаткова шліфування при необхідності паркетної дошки після укладання її на підлогу.

Особливості паркетної дошки
Така паркетна дошка здатна витримувати приблизно до трьох циклів шліфувального процесу. Надійність укладання паркетної дошки, а також її кріплення забезпечує спеціальне міцне і надзвичайно надійне замкове з'єднання. Замок не вимагає використання спеціального паркетного клею, така підлога розбірний, і його можна завжди при необхідності демонтувати і з легкістю укласти в новому місці. Виробник паркетної дошки дає тривалу гарантію на всю продукцію, яка діє за умови її правильної експлуатації. Важливим плюсом є те, що дошку паркетну можна прекрасно і не побоюючись використовувати в різних дитячих і лікувальних установах. Вона не викликає алергії у людей, навіть які мають досить підвищеною чутливістю до різного роду подразників.

Похожие статьи:

  1. Цегляні Дачні Будинки Проекти Фото
  2. Кілька способів обробити стіни кухні
  3. Стиль «Прованс» в меблів з дерева
  4. Стильні ідеї весняного декору
  5. Цегляний будинок з великим гаражем