Сучасні цегляні будинки являють собою красиві, акуратні і теплі будівлі

Апрель 21, 2015 – 09:03

Незважаючи на те, що будівельні сучасні технології стрімко розвиваються і на ринку регулярно з'являються нові сучасні матеріали, будівництво будинків з цегли не втрачає своєї популярності. Цегла і камінь - це найдавніші будівельні матеріали, що займають лідируючі позиції в житловому будівництві. Цегла поєднує в собі такі корисні властивості як теплоємність, міцність, декоративна краса, простота в конструкційному будівництві.

Качественный и надежный монтаж фальцевой кровли в Сочи осуществляют специалисты нашей компании,по доступным ценам.

Існує безліч різновидів цегли. По виду сировини розрізняють керамічні та кварцові цеглу. Класичним видом цегли є керамічна цегла, який виготовляється з обпаленої глини. Розміри цегли також можуть досить помітно варіюватися: є одинарні, полуторні подвійні цеглу. Все це дозволяє домогтися приголомшливого розмаїття архітектурних форм, функціональних і стилістичних рішень в такій справі як будівництво заміських котеджів з цегли.
Будівництво будинків із цегли - будуємо на віки!
Сучасні цегляні будинки являють собою красиві, акуратні і теплі будівлі, зовнішній вигляд разюче відрізняється від їх далеких предків, родом з 90-х, коли будівництво заміських будинків із цегли нерідко велося з використанням цегли різних кольорів і марок.
Сьогодні і будівництво елітних будинків із цегли, і будівництво невеликих будинків економ-класу наша компанія здійснює в повній відповідності з будівельними технічними нормами та вимогами естетики. До того ж сучасний цегла виготовляється за новими технологіями, є більш легким і пористим, що забезпечує покращену теплоізоляцію будівлі.

Який був розмір будови і планування будинку з цегли, всі будинки цього типу об'єднує одне: виняткова довговічність, теплота і високий рівень пожежної безпеки. Будинок, побудований нашою компанією, стане справжньою фортецею, яка захисти своїх власників від зимової холоднечі, літньої спеки, атмосферних опадів. Такий будинок стане справжнім родовим гніздом, збираючи під своєю надійним дахом, всю вашу велику і дружну сім'ю.
Будівництво цегляних будинків під ключ: ціна питання
Сьогодні багато компаній з будівництва будинків пропонують свої послуги на будівельному ринку. Однак довіряти таку відповідальну справу як будівництво цегляного будинку, потрібно тільки надійної компанії з відмінною репутацією і багатим досвідом у будівництві.

Похожие статьи:

  1. Чому проекти будинків з пінобетону настільки популярні?
  2. Цегляні будинки найбільш міцні та довговічні
  3. Зведення цегляних будинків має свої особливості і секрети
  4. Облицювання будинку цеглою ця робота вимагає праці і зусиль
  5. Проекти цегляних будинків з гаражем мають вагому перевагу