Сучасні технології каркасного будівництва.

Октябрь 23, 2015 – 20:26

Незважаючи на появу нових сучасних будівельних матеріалів цеглу і в наші дні продовжує відповідати вимогам інженерів. Більше дев'яти тисячоліть після свого винаходу цегла залишається важливим матеріалом для будівництва.

Вы сможете купить вот такую элитную квартиру площадью от 230 кв.м. до 517 кв.м. по самой выгодной цене.

У міру того, як цегла став використовуватися при будівництві великих споруд, у цегли виявилося слабке місце - він не любить струсу, переміщення або вібрації, в результаті яких цегла тріскається. Відповіддю на цю задачу став винахід абсолютно новий винахід цегли - пресованої цегли або цегли підвищеної щільності. У всіх цеглинах є маленькі пори - порожнини з повітрям, які стають слабким місцем кладки, коли на неї впливає сила. Щільний цегла виготовляється шляхом механічного стиснення глини, щоб вона ставала менш пористої і більш щільною. Пресований цегла був створений свого часу в основному для будівництва ж / д шляхів, де був необхідний цегла, що володіє високим ступенем опірності.
Цегла є досить міцним, вогнетривким і стійким до різних погодних умов матеріалом, але може мати слабке місце - скріплює розчин. Розчин потрібно для того, що з'єднати цеглини у єдину монолітну кладку. Без розчину стіна буде просто набором цеглин - і не більше того.
Коли на стіну цегляного мурування відбувається сильне тиск ззовні, сполучний розчин випробовується на міцність - він може почати кришитися - тоді може розірватися зв'язок між цеглою. Цей недолік особливо помітний під час землетрусу. Коливання грунту можуть викликати руйнування з'єднувального шару. Наслідки можуть бути трагічними. Багато цегляні будівлі не мають укріпленого фундаменту - вони не спроектовані для того, щоб протистояти сейсмічним ударам. Більшість інженерів сходяться на думці, що коли трапитися землетрус, то значна частина цегляних будівель в тій чи іншій мірі зруйнується.
Захист цегляних стін від землетрусу
Усі будівлі з цегли від стародавніх часів до сьогоднішніх днів стикаються зі смертельним ворогом - землетрусом. Коли земля починає просідати, нездатність цегли рухатися з боку в бік разом з коливаннями грунту може зруйнувати будівлю. Коли відбувається коливання землі і будівля намагається повторювати з рух, деякі частини будівлі розширюються, а інші стискаються.

Стиснення для цегли не є проблемою, але розширення для цегли небезпечно. Під час сейсмічної активності будівлі з цегли практично повністю руйнуються. Першими жертвами землетрусу стають цегляні будівлі традиційної конструкції. Неукріплені сталевими або іншими конструкціями вони можуть зруйнуватися від певної сили коливань. Десятиліттями інженери намагалися усунути цей недолік з'єднувального розчину. Сучасні методи висотного житлового будівництва передбачають використання композитних технологій, які передбачають облицювання каркаса із сталі і бетону кількома тисячами цеглинами. Для того, щоб облицьовування трималася міцно, інженери використовують новий винахід - сейсмоустойчивостью з'єднання цегляне кладки.
Сталеві зв'язки практично прикріплюють цеглини до каркаса будівлі із сталі і бетону. Кріплення приєднані до каркаса. Дріт, протягнута крізь кріплення і вмонтована в кладку, дозволяє будівлі рухатися окремо від цегляної кладки. Кладка може переміщатися вгору і вниз по відношенню до каркаса будівлі, але при цьому залишатися до нього прикріпленою. Ці кріплення дозволяють цегляним стінам рухатися окремо від основної будівлі під час коливання землі і при цьому залишатися до нього приєднаними. Так цеглини і з'єднувальний розчин рухаються разом, а натяг, що в звичайний час руйнує стіни, в цьому випадку усувається. Забезпечити міцність будівлі, облицьованого цеглою, дуже важливо. Цегла буде просто коливатися разом з хвилеподібними коливаннями грунту. Сейсмоустойчивостью кріплення цегляних стін несе величезний потенціал для нових будівель.

Похожие статьи:

  1. Основні переваги цегляного будинку
  2. Цегла - улюблений матеріал для будівництва
  3. Вибираємо гарну ділянку для будівництва
  4. На чому варто заощадити при будівництві