Світильники для будинку

Февраль 8, 2016 – 13:46

В умовах сучасного міста ми більшу частину часу проводимо в приміщенні, використовуючи ті чи інші джерела освітлення. Природне освітлення - сонячні промені - не завжди в достатній мірі задовольняють потреби в інсоляції, тому повсюдно використовуються штучні джерела світла. Домашнє простір як такий грає величезну роль в комфортному існування, і освітлення приміщень - важливий аспект створення такого комфорту.

Вы хотите стильный светильник, который будет оригинальным и неповторимым, только у нас Вы сможете найти светильник для вашего интерьера.

До висвітлення будинку в цілому і окремих зон зокрема, традиційно пред'являється ряд певних вимог. Світильники повинні бути пожежобезпечні, зручні у використанні, бути вологостійкими, якщо це світильники для ванних кімнат; вони повинні повною мірою виконувати свою основну функцію - освітлення приміщення, і разом з тим ще й вписуватися в інтер'єр, відповідати вимогам обраного стилю, вони повинні бути виконані з якісних матеріалів і довговічні, бути безпечні в застосуванні. Крім перерахованого, останнім часом велике значення надається також енергозберігаючим властивостям світильників і ламп.

Провідні сучасні виробники світильників і ламп для дому (наприклад, Paulmann) пропонують величезний асортимент відповідають всім вимогам виробів для освітлення: лампи для робочого столу, люстри, настінні бра, торшери, підвісні і стельові світильники. За допомогою цих джерел штучного світла можна вирішити будь-яке завдання з висвітлення будинку.

фото с сайта his.ua

Різні стилі оформлення і універсальні світильники, які впишуться в будь-який інтер'єр. Направлене світло для робочих зон, розсіяне світло зон відпочинку і релаксації. Світлові акценти на деталі інтер'єру і твори мистецтва або експонати домашньої колекції. Яскравий природне світло ламп у ванній кімнаті. Приглушений затишок в спальні. Бра і торшери в вітальні для читання. Стелю в обідній і вітальні зоні. Різні поєднання джерел світла: стельові і настінні світильники, бра і люстри, торшери та стельові світильники, двокомпонентним системи освітлення для дому. З представленим різноманітністю різних світильників для будинку можливо все.

Похожие статьи:

  1. Дах і обробка будинку
  2. Годинники для дому
  3. Газифікація будинку