Вибір матеріалів для будівництва будинку

Июнь 4, 2015 – 09:47

Сьогодні ніхто не дивується при вигляді гарного приватного будинку. Побудувати його можна за індивідуальним проектом. Так, будова виходить незвичайним, оригінальним і єдиним у своєму роді. Такі проекти передбачають не тільки особливу планування і чудовий дизайн, але й матеріали, вибрані для зведення конструкції.

Быстрый и качественный Ремонт в Одессе от профессионалов, по самым выгодным ценам.

У наше століття інтенсивно розвиваються будівельні технології, тому ринок сучасних будівельних матеріалів просто вражає - велика кількість всіляких товарів може завести в глухий кут будь-кого. Важливо уважно підійти до цього питання, ретельно вивчити плюси і мінуси кожного матеріалу і тільки після цього зробити свій вибір.
Цегла
Цегла - найпоширеніший матеріал для будівництва приватного будинку. Він являє собою штучний камінь, що володіє хорошими властивостями. Будинки, зведені з цього матеріалу, можуть прослужити до 150 років. Без втрати своїх якостей. Крім довговічності, цегла володіє відмінним опором до бактеріального і атмосферного впливу. Він має низьку теплопровідність, тому в будинку зберігається тепло.
З цим матеріалом легко працювати: можна робити незвичайні візерунки на фасадах цегляних будівель, наносити на нього різні оздоблювальні матеріали. Єдиний його недолік - потрібно багато часу і сил на будівництво будинку. Для цегляного мурування фундамент повинен бути монолітним. З цих причин будівлі з нього вважаються найдорожчими, оскільки грошей на їх зведення йде дуже багато.

Брус
В останні роки активно розвивається деревообробна промисловість, і багато хто вибирає брус як матеріал для будівництва будинків. Як і цегляну будову, дерев'яне зберігає тепло у приміщеннях, не пропускаючи всередину холод. Брус має величезну кількість переваг: міцність, довговічність, стійкість до різних несприятливих дій і багато-багато іншого. Однак незважаючи на це у нього є і недолік - огнеопасность. Хоча з цим мінусом можна легко впоратися: фахівці обробляють поверхню колод і деревини певними складами для захисту споруди від загоряння.
Каркас
Останнім часом широкого поширення набули каркасні будинки. Головною перевагою матеріалу є низька вартість, за рахунок чого він такий популярний серед споживачів. Здійснювати монтаж каркаса можна і в взимку, і навесні, і влітку, і восени - пора року не має значення.
Висновок
У всіх матеріалів для будівництва будинків є свої переваги і недоліки. Зробіть вибір на користь того варіанту, який вважаєте найбільш прийнятним.

Похожие статьи:

  1. Вибір фундаменту для будівництва будинку
  2. Вибираємо технологію будівництва будинку
  3. Природні матеріали для будівництва будинку.