дизайн

Ноябрь 20, 2014 – 16:03

Сучасне житло - це не тільки безпека і комфорт. Це ще й певна естетика зовнішнього вигляду простору. В приватному заміському будівництві це виражається в фасадній обробці, внутрішньому облаштуванні та ландшафтному дизайні. Усі ці напрямки, в ідеалі, повинні бути витримані в єдиному стилі. Тому рекомендується дизайн проекти розробляти або одночасно або за участю одного і того ж дизайнера. Остання вимога реалізувати досить складно, оскільки фахівців у всіх областях цієї діяльності знайти практично неможливо. Зазвичай дизайнер спеціалізується або на внутрішньому інтер'єрі, або на зовнішніх і ландшафтних роботах.

Наша студия дизайна интерьеров «Galaxio» хочет предложить вам широкий выбор дизайна интерьера. Очень популярен Дизайн интерьера в классическом стиле , актуален в любое время и никогда не выходит из моды. Наши специалисты учтут все ваши требования и пожелания и выполнят свою работу превосходно.

Який дизайн проект будинку оптимальний?

Для початку варто визначитися зі стилем, в якому ви хотіли б бачити своє майбутнє чи нинішнє житло. В даний час особливою популярністю користуються;

мінімалізм;

неокласицизм;

модерн;

техно;

романтика.

В моду входять пасторальні стилі та кантрі, які надають цегельному будинку більш сільський вигляд. Це відмінно гармонує з навколишньою природою і дозволяє залишати в житлових приміщеннях невеликий безлад. Класичний стиль припускає більш стримані тони, чіткість ліній, і зміст в домі повного порядку в будь-який час доби.

Будь-який дизайн проект інтер'єру або будинку повинен включати в себе вимоги всіх членів сім'ї. Отриманий в кінцевому підсумку результат не повинен обмежувати свободу пересування і приводити до того, що хтось буде відчувати певні незручності при проживанні. Тому подбайте заздалегідь про те, що в дитячій кімнаті були стіни, які легко пофарбувати або помити після творчості ваших дітей, а в апартаментах старших членів сім'ї не було високих порогів, і була можливість додаткового приглушеного освітлення у вечірній час.

Попросіть дизайнера показати вам проект в 3D вигляді після того як він буде повністю готовий. Також можна переглядати окремі слайди ще на етапі підготовчих і компонувальних робіт. Після завершення проекту з вами повинні обговорити вибір оздоблювальних матеріалів. У вас повинна бути можливість вибирати з ряду варіантів залежно від їх вартості та екологічної безпеки. Якщо дизайн проект будинку передбачає тільки один варіант реалізації - то це нікудишній документ, від якого слід відмовитися.

Як створюється дизайн проект ділянки?

дизайн проект ландшафту ділянки А тепер перейдемо в дизайн проекту ділянки навколо вашого будинку. Тут існує маса тонкощів. Варто врахувати, що за допомогою малих архітектурних форм і крупномерних рослин ви зможете створити свій власний неповторний мікроклімат навколо свого котеджу.

Рекомендуємо вам при складанні дизайн проекту ділянки врахувати наступні моменти:

місце розташування лазні;

можливість будівництва альтанки та літньої кухні;

необхідність в мангалі, печі барбекю;

привабливість штучних водойм;

розташування тротуарних доріжок, клумб, квітників і альпійських гірок.

Все це повинно бути присутнім в проекті дизайну ландшафту вашої ділянки. І все це має оптимальним чином поєднуватися з фасадною обробкою котеджу. Найкраще, коли ландшафтний дизайн органічно доповнює варіант обробки будинку та інших будівель на ділянці.

Яким повинен бути дизайн проект інтер'єру?

дизайн проект інтер'єру будинку Грамотно розроблений професійний дизайн проект інтер'єру повинен включати в себе повний пакет документації. У нього входять:

кошторис реалізації;

креслення і технологічні карти робіт;

ескізи;

диск з 3D зображеннями;

список матеріалів, необхідних для обробки та їх ймовірні аналоги з більшою і меншою вартістю;

кількість необхідних матеріалів;

договір на розробку проекту та акт прийому передачі роботи в готовому вигляді.

На всі роботи повинна надаватися гарантія. Ви повинні мати право вносити свої пропозиції та рекомендації за варіантами обробки внутрішніх приміщень, фасаду будинку та своєї земельної ділянки.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо плетені меблі для веранди
  2. Вибираємо кращі міжкімнатні двері для дому
  3. Вибираємо холодильник для будинку
  4. Вибираємо кращі міжкімнатні двері для дому