Вибираємо газонокосарку

Июнь 27, 2017 – 20:28

У літню пору трава на газоні зростає досить швидко. І її необхідно через міркування естетики і безпеки регулярно підстригати. Використовувати ручну працю в цій важливій справі не завжди вважається за доцільне справою. Часом краще купити сучасну компактну або побільше газонокосарку з сидінням. У продажу зустрічаються газонокосарки як електричні, так і бензинові.

Яка з них вважається найкращою? Якщо брати до уваги собівартість обслуговування, то в цьому випадку виграють електричні газонокосарки, діляться на два субкласса - акумуляторні і шнурові. Акумуляторні газонокосарки оснащуються потужними літієво-іонними акумуляторами, яких вистачає не менш ніж на 20 хвилин роботи. Заряджаються вони швидко і не мають ефекту запам'ятовування, тобто в будь-якому залишковому напрузі вони заряджаються до 100 відсотків, що дозволяє їх повніше використовувати для покосу трави! Для косовиці трави далеко від будинку, покупка акумуляторних газонокосарок спочатку виявиться вірним рішенням.

Шнурові однофазні газонокосарки виграють високою потужністю і можливістю роботи практично в безперервному циклі. Для цього використовується потужний електродвигун (до 2 кВт), що працює від стандартного напруги 220 В! Варто купити таку газонокосарку, як вона за допомогою гострих металевих ножів зможе скосити не тільки м'яку однорічну траву, але також і багаторічні рослини!

Бензинові газонокосарки виграють потужністю і виключно довгою роботою в автономному режимі. Варто купити бензинову газонокосарку з найпростішим, але вкрай надійним двотактним ДВС, заправити бак сумішшю бензину і моторного масла, як можна бути повністю впевненим, що вона скосить не тільки траву і жорсткі стебла багаторічних рослин, але навіть зможе кілька підрівняти і грунт! Останні версії газонокосарок найчастіше оснащуються потужним двигуном, сталевими ножами, а деякі версії ще і пластиковим знімним травосборником. В останньому випадку збирати скошену траву граблями не доведеться - економія фізичних і фінансових коштів виявиться значною.

Триммери також представляють собою різновиди газонокосарок, але їх носять в руках, відрізняються невеликими габаритами і розмірами. Вони, в свою чергу, поділяються на електричні та бензинові. Електричні версії, найчастіше комплектуються волосінню, яка при великих оборотах двигуна цілком здатна зрізати молоду траву, тоді як бензинові, відмінні підвищеною гучністю і потужністю, здатні скошувати не тільки траву, а й коріння рослин потужними сталевими ножами.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо в друзі щура
  2. Вибираємо в друзі щура
  3. Як вибрати газонну траву
  4. Вибираємо збройовий сейф