Вибираємо міжкімнатні двері

Июнь 11, 2018 – 08:50

Хоча для цих конструкцій не важливі теплоізоляційні характеристики, але якістю звукоізоляції слід приділити особливу увагу, тому що саме від цієї характеристики буде залежати, чи зможете ви відчувати себе комфортно в своїй кімнаті, і чи не буде заважати іншим вас членів сім'ї шум, наприклад, від телевізора або музичного центру.

Широкий выбор стекла для дверей вы можете заказать на нашем сайте.

Якщо вам необхідні протипожежні двері , то замовити їх виготовлення ви можете в нашій компанії за потрібними розмірами і меж вогнестійкості.

Також вибираючи міжкімнатні двері слід приділити увагу дизайнерському оформленню так, щоб воно відповідало обраному вами стилю інтер'єру приміщень вашої квартири або заміського будинку.

При виборі матеріалів для міжкімнатних дверей слід враховувати функціональність приміщень, на прорізи яких вони будуть встановлюватися.

Наприклад, для приміщення ванної кімнати слід вибирати двері, виготовлені їх вологостійких матеріалів.

Ідеальними будуть скляні двері, але бажано з матовим склом, щоб воно не було прозорим і знаходиться в ванній людина не відчував себе як в акваріумі, на загальному огляді.

Класифікація міжкімнатних дверей по матеріалу виготовлення

Всі конструкції міжкімнатних дверей по матеріалу виготовлення можна поділити на такі види:

Скляна міжкімнатна дверіСкляні двері - коли в якості матеріалу для дверного полотна використовується: або гартоване скло, або багатошарове скло триплекс. Сучасні дизайнерські рішення реалізуються з дуже цікавими стилістичними напрямками, так що двері зі скла можуть стати гідною прикрасою вашого інтер'єру.

Металеві - в основному двері з металу використовують для заповнення вхідних отворів, так як вони мають відмінні антивандальними властивостями. Але коли вам необхідно ізолювати приміщення, де ви будете зберігати будь-які цінні папери, то установка сталевий міжкімнатних дверей буде цілком актуальною, тим більше що зовні її можна обшити деревом так, що вона нічим не буде відрізнятися від дерев'яної за своїм зовнішнім виглядом. Алюмінієві профільні системи вже давно використовують для виготовлення міжкімнатних дверей в офісних приміщеннях, правда, вони є комбінованими конструкціями, але все одно - виготовлені з металу.

Дерев'яні двері комбінованіДерев'яні двері - можуть виготовлятися з наповненням цільної дошкою, або фільончасті, можуть також мати комбіноване полотно з скляних або пластикових вставок. Деревина дерев взагалі вважається найкращим матеріалом для виготовлення міжкімнатних дверей, вона тепла, приємна на дотик, не дзвенить і не шумить під час відкривання, а також володіємо цілющими властивостями. Наприклад, деревина дуба є джерелом енергії і акумулятором здоров'я для людини, який постійно контактує з нею. За вибором дизайнерських рішень для дерев'яних дверей немає меж реалізації фантазій.

Ми перерахували матеріали, які широко використовуються для виготовлення міжкімнатних дверей. Роблять, звичайно, такі конструкції і з інших матеріалів, наприклад, з пластику і монолітного полікарбонату, але їх використовують для цих цілей вкрай рідко, тому ми зупинимося на найбільш поширених і найбільш популярних матеріалах, які ми використовуємо при будівництві купольних будинків у вигляді геодезичної сфери .

Види відкривання

Двері-рольставніЗа способом відкриття міжкімнатні двері можна поділити на такі види:

Орні - це саами класичний вид відкривання;

Розсувні - коли полотно зсувається в одну зі сторін;

Складні - відкриваються у вигляді гармошки;

Радісно - самі стулки виготовлені в зігнутому вигляді, а відкриваються такі конструкції на зразок розсувних, тільки напрямні мають той же радіус, що і полотно двері;

Можуть також зустрічатися і нестандартні рішення, наприклад, рулонні двері , коли полотно складається з ламелей і при відкриванні згортається в рулон на вал, встановлений в коробі над дверним отвором.

В принципі - це рольставні, тільки встановлені на дверях.

Такий вид відкривання використовується тоді, коли використання інших видів просто неможливо.

Можна зустріти також і інші типи відкриттів, але головне пам'ятайте, що міжкімнатні двері в вашому домі повинна відповідати стилю дизайну приміщень, а також забезпечувати якісну звукоізоляцію і екологічну чистоту.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо секс-іграшку для неї
  2. Вибираємо пакети правильно
  3. Вибираємо збройовий сейф