ВИБИРАЄМО ЯКІСНЕ МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ ВІКНО

Июль 19, 2018 – 19:42

При виборі металопластикових вікон важлива мета, яку переслідує покупець, адже від неї залежить конфігурація виробів і особливості конструкції. На що ж слід звернути увагу при виборі?

Качественные окна от компании Ramen en Deuren по лучшей цене.

Коли рішення про заміну старих вікон на нові вже прийнято, перед покупцем виникає ряд питань про те, як же правильно вибрати металопластикові вікна . Ми готові надати поради щодо вибору та відповіді на найчастіші запитання клієнтів.

Найбільш значущі критерії при виборі вікон - це:

Добрі відгуки про виробника;

Використовувані технології і матеріали;

Позитивний і довгий досвід реалізує вікна компанії, і професіоналізм її співробітників;

Строки виготовлення та монтажу вікон;

Наявність при купівлі сертифікатів і гарантійних зобов'язань.

Важлива також і мета, яку переслідує покупець нових вікон, адже від неї залежить конфігурація виробів і ще деякі особливості конструкції. На що ж слід звернути увагу при виборі?

НАДІЙНИЙ ПРОФІЛЬ

Профіль - несучий каркас вікна, який відповідає за його міцність і тривалість терміну служби. Зверніть увагу на тип профілю, який може бути, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Металопластиковий профіль являє собою тандем алюмінію і пластика ПВХ. Він розділений всередині пластиковими перегородками на камери, кожна з яких має своє призначення, будь це посилення конструкції, кріплення фурнітури або відведення конденсату.

Профілі які пропонує наша компанія тут

Профіль може бути трьох, чотирьох, п'яти або шестикамерна. Головна особливість хорошого профілю - це низька теплопровідність, що залежить від таких факторів, як ширина, число секцій і клас профілю. Зверніть увагу на клас профілю, він може бути позначений літерами «А» і «В». Клас «А» є більш міцним і відповідним під більш жорсткі умови експлуатації, а клас «В» - більш бюджетний варіант.

ЯК ВИБРАТИ СКЛОПАКЕТ?

Головну роль при виборі склопакета грає його ширина, а також, обсяг стекол. На жаль, деякі компанії не упомяналось про таку характеристику продукції, як відстань між стекол в склопакетах. Однакову відстань між ними істотно підвищує шумозахист вікон. Звукоізоляція вікон і збереження ними енергії, багато в чому залежать і від від якісного ущільнювача, прокладеного по периметру стулки. Склопакетом зайнята найбільша площа прорізу вікна, тому до його вибору ми рекомендуємо підходити особливо серйозно.

Вибираючи металопластикові вікна , необхідно враховувати саме призначення склопакета. Двокамерна конструкція позбавить вас від заважають шумів з вулиці і допоможе зберегти в кімнаті тепло. Якщо необхідна посилена теплоізоляція, то найкращим варіантом будуть склопакети, створені із застосуванням енергозберігаючого скла, з особливим покриттям, що не пропускає інфрачервоне випромінювання. До того ж, для посилення теплоізоляції можна використовувати вікна з багатокамерними склопакетами. Якщо необхідності максимально утеплювати приміщення у вас немає і шум з вікна не сильно турбує, то можна обійтися і однокамерним склопакетом, вартість якого обійдеться дешевше.

Похожие статьи:

  1. БУДІВНИЦТВО ЦЕГЕЛЬНИХ БУДИНКІВ
  2. Вибираємо фітинги для краплинного поливу
  3. Проекти Цегельних Будинків із Двома гараж